Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Omer opuszcza dom Leventa

:Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela emitowana w Telewizji Polskiej. Przygoda Leventa, Meryem i Omera przyciągnęła ogrom widzów w całej Polsce. W poprzednich odcinkach Levent nie mógł wybaczyć Meryem, że zna poznała matkę Omera. Kobieta chce zabrać ze sobą dziecko do Niemiec. Czy jej się to uda? Dowiemy się ze streszczenia 101, 102, 103, 104 i 105 odcinka serialu "Zranione ptaki"!

"Zranione ptaki" opowiada o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć każde trudności. Historię Meryem i Omera z zaciekawieniem ogląda rzesza fanów na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić. Ciągła akcja i coraz to ciekawsze intrygi przyciągają przed ekran telewizora. Co czeka nas w najnowszych odcinkach? Sprawdźmy streszczenie 101, 102, 103, 104 i 105 odcinka serialu "Zranione ptaki".

Reklama

"Zranione ptaki" odc. 101. Streszczenie i opis odcinka

Dogan dowiaduje się o tym, że Nurgul ma siostrę i syna. Wynika z tego, że podejrzenia Neriman są słuszne. Levent decyduje się więc na wykonanie testów DNA. Wciąż wierzy w to, że kobieta nie może być matką Omera. Zabiera ją wraz z chłopcem oraz Meryem do kliniki.

Tekin jednak nie daje za wygraną. Dowiaduje się, w którym miejscu będzie robione badanie. W związku z faktem, że Nurgul posiada syna, podmienia on próbki krwi. Meryem nie wytrzymuje presji i mdleje w rękach Leventa. Ten otacza ją opieką. Oboje nie mogą sobie wybaczyć tego, co się właśnie dzieje w ich życiu.

Cemil każdego dnia coraz mocniej chwali Ayse. Kobieta postanawia uszyć dla niego koszulę, co zaskakuje "męża". Decyduje się wziąć Ayse do kina, co nie podoba się babci Bedriye.

"Zranione ptaki" odc. 102. Streszczenie i opis odcinka

Selma, siostra Nurgul, zaczyna uświadamiać sobie niebezpieczeństwo całej akcji. Omer nieustannie powtarza, że nie chce wyjeżdżać ze swoją "matką". Tekin prosi Neriman, by sprzątnęła dom po Nurgul. Mężczyzna liczy, że gdy Meryem straci Omera, zamieszka w tym domu. Levent spędza z Omerem ostatnie wspólne chwile. Bahadir kupuje Asli kolekcję filmów. Dziewczyna cieszy się z faktu, że jej niecny plan przynosi efekty.

Aysę odwiedza matka - Safiye. Okazuje się, że w miejsce jej domu deweloper chce wybudować kompleks mieszkań. Za wyrażenie zgody dostałaby kilka z nich na własność. Kobieta cieszy się, że córka będzie mogła zamieszkać jak najbliżej jej. Nie jest świadoma, że ta nowina doprowadza Ayse do rozpaczy.

"Zranione ptaki" odc. 103. Streszczenie i opis odcinka

Levent wciąż wierzy w to, że badania DNA potwierdzą, iż Nurgul nie jest matką Omera. Kobieta, widząc jego pewność siebie, zaczyna panikować. Gdy Nurgul przełamuje się do tego, by wyznać Leventowi prawdę, przychodzą wyniki testu DNA. Okazuje się, że kobieta jest prawdziwą matką chłopca. Levent jest jeszcze bardziej załamany niż wcześniej.

Hulya widzi, że Asli jest coraz bliżej zdobycia zainteresowania Bahadira, ale nic z tym nie może zrobić. Sytuacja dobija również Yasara, który jest w Asli zakochany. Dogan rozmawia z Neriman. Podejrzewa, że Cemil zdradza Ayse. Ayse na zdjęciach od Dogana zauważa Oyę - przyjaciółkę Cemila z przeszłości.

"Zranione ptaki" odc. 104. Streszczenie i opis odcinka

Omer opuszcza dom Leventa, dobijając tym samym wszystkich mieszkańców. Levent przestaje wierzyć, że kiedykolwiek znów będzie miał szczęśliwą rodzinę. Jakby tego było mało, Meryem decyduje się wyprowadzić. Chce wrócić do ojca. Tekin i Melis świętują sukces swojej intrygi. Meryem ostatni raz próbuje nakłonić Nurgul, by nie wylatywała za granicę. Niestety jej prośby są bezskuteczne.

Hulya chce jak najszybciej zwrócić uwagę Melis na problem z Asli. Ayse nie może ukryć swojej zazdrości o Oyę.

"Zranione ptaki" odc. 105. Streszczenie i opis odcinka

Tekin zawozi Omera i Nurgul na lotnisko. Meryem nie może się poukładać po stracie chłopca. Levent również nie może pogodzić się ze stratą. Z jednej strony jest wściekły na Meryem za kłamstwa. Z drugiej natomiast strony czuje, że nie może jej tak zostawić. Ayse i Cemil łączą się z przyjaciółmi w bólu. Tym samym zbliżają się mocniej do siebie. Cemil proponuje, by Safiye zamieszkała z nimi. 

Tekin rusza kolejną część intrygi. Nurgul wraca z Omerem do domu Durmusa ogłaszając, że jednak nie wylatują. Meryem nie może uspokoić swojej radości. Próbuje skontaktować się z Leventem i poinformować go, że dziecko zostało w kraju.

Levent nie odczytuje wiadomości. Usunęła ją Melis bez odczytania treści. Tekin kolejnego dnia pojawia się u Durmusa na śniadaniu. Udaje wciąż dobrego mężczyznę. Pod dom Meryem przyjeżdża Levent. Chce przeprosić za wszystko, co zaszło między nimi. Widzi Omera z Meryem i Tekinem, którzy udają szczęśliwą rodzinę. Meryem nie jest świadoma jego przybycia. Wciąż czeka, aż odpisze jej na wiadomość.

"Zranione ptaki" odc. 101-105. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" oglądać można na antenie TVP2. Premiery odcinków odbywają się od poniedziałku do piątku o 18:45. Powtórki emitowane są w kolejne dni powszednie o 13:15. Odcinek 101 serialu pojawi się na ekranach telewizorów w poniedziałek, 15 sierpnia. Tytuł można oglądać również w Internecie. "Zranione ptaki" udostępniane są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Na plan popularnego serialu podrzucono ładunek wybuchowy

"Sandman": Czy powstanie drugi sezon? Prace nad kontynuacją mają już trwać

Jarosław Jakimowicz znów ma kłopoty. Prezenter TVP miał obrażać internautów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy