Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1274
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Levent docieka prawdy o matce Omera

„Zranione ptaki” to serial, który ciągle oferuje nam wiele wrażeń. W końcu jeszcze niedawno Levent walczył z Melis o opuszczenie przez nią jego domu. Kobieta jednak nie dawała za wygraną i planowała kolejne intrygi. Co czeka nas w kolejnych odcinkach serialu o miłości, która poradzi sobie z każdymi problemami? Jak poradzi sobie Meryem, gdy Omer będzie stopniowo się od niej oddalać? Dowiemy się tego ze streszczenia odcinków 96-100 serialu „Zranione ptaki”!

"Zranione ptaki" jest serialem, który ogląda chętnie duża liczba polskich widzów. Wszystko w związku z wartką akcją oraz coraz to ciekawszymi intrygami. Nic więc dziwnego, że ciężko się oderwać od seansu. Przekonajmy się, co czeka nas w przyszłym tygodniu na antenie Telewizji Polskiej. Sprawdźmy streszczenie 96, 97, 98, 99 oraz 100 odcinka serialu "Zranione ptaki"

Reklama

"Zranione ptaki" odc. 96. Streszczenie oraz opis odcinka

Levent dalej jest załamany zachowaniem Meryem. Uważa, że kobieta go przez cały czas okłamywała. Nie chce z nią rozmawiać, jest dla niej chłodny i z dystansem. Cemil nie może uwierzyć, że zaistniała sytuacja tak skłóciła tych dwoje. Kiedy poznał prawdę, zrozumiał też, co ukrywała przed nim Aysa. Kobieta jednak w rozmowie ze swoim narzeczonym dziwi się na wieść, że Levent chciał się oświadczyć Meryem.

Nurgul dalej wykazuje się aktorsko w swojej roli. Doskonale udaje wielką tęsknotę matki do dziecka. Jest niecierpliwa, jak najszybciej chce być znów obok Omera. Chce jak najszybciej zabrać dziecko z domu Leventa. Domownicy jednak nie chcą zbyt szybko oddać Omera w ręce obcej kobiety. Melis cieszy się z każdej tragedii, która dzieje się dookoła. Wierzy, że zwiększa tym samym swoje szanse na miłość z ukochanym mężczyzną.

"Zranione ptaki" odc. 97. Streszczenie i opis odcinka

Yasar nie może patrzeć jak Ayse próbuje zbliżyć się do Bahadira. Próbuje ją odwieść od swoich prób, jednak dziewczyna zaprzecza, żeby cokolwiek czuła do mężczyzny. Cemil chce naprawić relacje z Ayse. Levent czuje wielki uraz do Meryem. Uważa, że kobieta zawiodła jego zaufanie zatajeniem prawdy o Omerze. Tekin czuje, że Levent prędzej czy później się złamie, wyrażając zgodę na oddanie dziecka matce.

W domu wszyscy nie mogą otrząsnąć się z fali ostatnich wydarzeń. Levent jako jedyny się nie poddaje i nie załamuje. Prosi Cemila o dokładną weryfikację Nurgul. W międzyczasie Melis próbuje wpłynąć na Tekina. Chce go przekonać, żeby działania realizowane w jej planie były bardziej skuteczne. Tekin natomiast wywiera większą presję na "matce" chłopca.

"Zranione ptaki" odc. 98. Streszczenie i opis odcinka

Dogan decyduje się wyjechać na stałe. Chce zapomnieć o Ayse. Przez przypadek podsłuchuje rozmowę pary, która mocno wpływa na jego decyzję. Para udaje mocno skłóconych przed oczami babci Bedriye. W rozmowie wychodzi na jaw, że ich narzeczeństwo nie jest prawdziwe. Dogan zaczyna wierzyć w fakt, że jeszcze jest szansa na odzyskanie swojej ukochanej.

Levent nie wyraża zgody na zbliżenie się Nurgul do Omera. Chce się wstrzymać, zanim dowie się wszystkiego o kobiecie. Ona natomiast szuka więc jakiegokolwiek wsparcia ze strony Meryem. Ta zmęczona już całą sytuacją przekazuje Leventowi listy, jakie rzekomo pisała matka do syna. W międzyczasie Melis próbuje małymi kroczkami naprawiać więź z ukochanym. Po jakimś czasie Nurgul wraca do domu z policją, uważając, że rodzina przetrzymuje jej dziecko. Meryem przekonuje ją, aby wycofała skargę.

"Zranione ptaki" odc. 99. Streszczenie i opis odcinka

Levent pragnie spędzić z Omerem cały dzień, zanim chłopiec dowie się całej prawdy od Meryem. Mężczyzna organizuje chłopcu, zgodnie z jego życzeniem całodniowy biwak w ogrodzie. Widząc ich więź, Nurgul zaczyna podejrzewać, że to dziecko nie jest przypadkowe. Przeczuwa, że chłopiec z pewnych względów jest ważny dla rodziny Leventa. W międzyczasie Cemil poszedł na służbową kolację, gdzie spotkał starą znajomą - Oyę. Spotkanie tej dwójki zarejestrował Dogan, który cały czas obserwuje konkurenta.

Meryem wyznaje Omerowi prawdę. Informuje go o tym, że Nurgul jest jego matką i niedługo zamieszka z nią. Chłopiec dostaje ataku paniki, jest przerażony. Nie chce opuszczać zarówno swojej siostry oraz Leventa.

"Zranione ptaki" odc. 100. Streszczenie i opis odcinka

Bedriye wciąż męczy Ayse. Dziewczyna jednak po takim czasie nauczyła się nie reagować na otrzymywane docinki. Dogan pokazuje jej zdjęcia Cemila o Oyi. Ayse nie potrafi być w tej kwestii obojętna. Zaczyna w relacji z Cemilem być bardzo nieprzyjemna. Nurgul przybywa bez zapowiedzi do domu Leventa. Chce jak najszybciej spotkać się z Omerem, przyniosła nawet dla niego prezenty. Chłopiec jednak nie chce jej widzieć.

Nurgul przypomina wszystkim, że chce z Omerem zamieszkać w Niemczech. Neriman już nie może słuchać kobiety. Nie rozumie również, dlaczego Durmus biega wokół kobiety na każde jej skinienie. Na prośbę Tekina przeszukuje telefon kobiety. Znajduje numer, który wybierany jest najczęściej w historii połączeń.

"Zranione ptaki" odc. 96-100. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" emitowany jest przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) o godzinie 18:45 na TVP2. Wymienione w streszczeniu odcinki pojawią się w telewizji w okresie 8-12 sierpnia. Odcinki emitowane są dwa razy. Powtórki oglądać możemy dzień po premierze o godzinie 13:15, również na TVP2. Istnieje również możliwość samodzielnej reemisji na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Jean Reno na małym ekranie

Rozporządzenie KRRiT: Serwisy streamingowe mają problem z wprowadzeniem ostrzeżeń

Państwowa Inspekcja Pracy nie potwierdziła zarzutów wobec RASP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama