Zatoka szpiegów
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 147
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zatoka szpiegów" Franz zostaje zdemaskowany! Po której stronie zostanie?

Przed nami ostatni odcinek popularnego serialu wojennego "Zatoka szpiegów". Serial ma składać się z 9 odcinków, a premiera ostatniego zbliża się wielkimi krokami. Co się wydarzy podczas finałowej akcji Polaków na okręt wojenny Bismarck? Czy Franz wyjdzie z tego cało i po której stronie pozostanie? My już wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku "Zatoki szpiegów". Nie możesz tego przegapić. Sprawdź koniecznie!

 "Zatoka szpiegów" jest serialem emitowanym na kanale TVP 1. To jeden z najmocniej trzymających w napięciu polskich seriali wojennych. Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, a jej głównym bohaterem jest młody oficer Abwehry Franz Neumann, który odkrywa swoje polskie korzenie. Od tego czasu staje się podwójnym agentem działającym w szeregach niemieckiego wojska na rzecz aliantów. Zbliżając się do finału, akcja serialu zagęszcza się od intryg i podejrzeń. Pozycja Franza jest coraz bardziej niepewna, a termin ostatecznej akcji Polaków zbliża się nieubłaganie. Jak zakończy się historia Franza? Sprawdź.  

Reklama

"Zatoka szpiegów" odc. 9 - streszczenie

Streszczenie ostatniego odcinka "Zatoki szpiegów" niesie ze sobą wiele emocji i tajemnic, których rozwiązanie zobaczymy dopiero w serialu. Jednak już teraz wiemy, że finał “Zatoki szpiegów" przyniesie nam wiele niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji.  

Przeczytaj także: Ranczersi kontra TVP. Petycja o ujawnienie scenariusza "Rancza"

W odcinku 9. "Zatoki szpiegów" Polacy przygotowują zamach na pancernik Bismarck. Zostają zaskoczeni przez Niemców dowodzonych przez Kesslera. W szeregach znajduje się Franz, który od razu zostaje oskarżony przez Annę o zdradę. Johann jednak uspokaja dziewczynę, że była to tylko zasłona dymna, która miała uwiarygodnić Neumanna.  

Bismarck wpływa do portu, jednak udaje się na zupełnie inny basen niż ten, w którym Polacy podłożyli ładunek. Okazuje się, że Kessler podejrzewał Franza o podwójną agenturę i podał mu zły numer basenu. Komandor każe aresztować Neumanna, jednak ten ucieka, skacząc do morza. Czy przeżyje? 

Na szczęście Greta odnajduje go w umówionym miejscu. Jednak para nie wie, że kobieta jest śledzona przez Kesslera. Czy uda im się uciec?  

"Zatoka szpiegów" odc. 9 - streszczenie

Ostatni odcinek "Zatoki szpiegów" będzie można obejrzeć jak zwykle na kanale telewizji TVP 1. Emisja zaplanowana jest na niedzielę 3 marca na godzinę 20:20. Jak zakończy się serial? Czy Franz i Greta zdołają uciec?  

Przeczytaj także:

"Rojst Millenium": Kultowa seria dobiega końca. Kogo zobaczymy w finale?

To najlepsze seriale ostatnich lat. W Polsce mało kto o nich słyszał

Finał "Farmy" już blisko. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zatoka szpiegów | seriale | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy