Ranczo
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 76229
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ranczersi kontra TVP. Petycja o ujawnienie scenariusza "Rancza"

"Ranczo" nie kończy swojej podróży z fanami. Plotki o drugim filmie "Ranczo. Zemsta wiedźm" rozpalają nadzieje na nową opowieść z Wilkowyj. Fani serialu, niezłomni w swojej pasji, domagają się ujawnienia scenariusza, dając nowy impuls do spekulacji na temat przyszłości ukochanych bohaterów.

Serial "Ranczo", jeden z najbardziej znanych tytułów polskiej telewizji, który przez dekadę (2006-2016) bawił widzów na antenie TVP1, nie przestaje żyć w sercach fanów. Z 130 odcinków, filmu "Ranczo Wilkowyje" oraz powiązanych książek, "Ranczo" stało się fenomenem, którego popularność trwa nieprzerwanie, dostępnym na platformach takich jak TVP VOD czy Netflix

Reklama

Wśród "Ranczersów" narasta jednak niecierpliwość związana z plotkami o możliwym drugim filmie "Ranczo. Zemsta wiedźm", co doprowadziło do powstania petycji domagającej się ujawnienia scenariusza i jego publikacji książkowej. Fanowska inicjatywa spotyka się z przeszkodami, ale nadzieja na kontynuację historii Wilkowyj wciąż tli się w sercach wielbicieli.

Trwała miłość fanów do "Rancza"

"Ranczo" zyskało status kultowej produkcji, ale decyzje władz TVP przez lata budziły zdziwienie wśród wiernych fanów. Scenariusz "Ranczo, zemsta wiedźm", będący ostatnim dziełem Andrzeja Grembowicza (Robert Brutter), pozostał niewykorzystany mimo gotowości już w 2017 roku. Opór Telewizji Polskiej przed jego realizacją pozostaje dla wielu zagadką. 

Aktorzy i twórcy serialu, w tym Bartłomiej Kasprzykowski, wskazują na decyzje ówczesnego prezesa TVP, Jacka Kurskiego, jako główną przeszkodę.

Fani wierzą, że zmiany w zarządzie TVP mogą otworzyć nowe możliwości dla projektu, który od lat pozostaje w zawieszeniu.

Petycja - głos fanów w obronie "Rancza"

W odpowiedzi na milczące archiwa i niezdecydowanie decydentów, społeczność "ranczersów" postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. 

Z inicjatywy fanów powstała petycja z apelem o opublikowanie scenariusza do filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" w formie książkowej. Inicjatywa szybko zyskała poparcie, zgromadziwszy ponad 430 podpisów, co świadczy o niegasnącym zainteresowaniu i oddaniu fanów.

Czy petycja fanów "Rancza" przekona decydentów i pozwoli na publikację scenariusza "Ranczo. Zemsta wiedźm"? Czas pokaże, ale niezależnie od wyniku, "ranczersi" już teraz udowodnili, że ich miłość do serialu jest silniejsza niż wszelkie przeszkody.

Zobacz też:

Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

"Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

"Zbuntowany anioł": W serialu grała Andreę. Jak dziś wygląda Mariana Arias?

Hit Netfliksa wróci, choć nowy sezon nie był pewny

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy