Zbuntowany anioł Muñeca brava
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrea ze "Zbuntowanego anioła" ma prawie 60 lat i wciąż zachwyca urodą

Mariana Arias była jedną z największych gwiazd serialu "Zbuntowany anioł". W produkcji wcielała się w piękną Andreę, podstępną sekretarkę, która marzyła o tym, by uwieść Iva. Aktorka ma prawie 60 lat i wciąż jest w stałym kontakcie z fanami. Jak wygląda dziś?

"Zbuntowany anioł" to tytuł, który rozgrzewał polską publiczność na początku lat dwutysięcznych. Argentyńska telenowela przedstawiająca losy pokojówki Milagros (Natalia Oreiro), która zapałała miłością do syna szefa - Iva (Facundo Arana) skradła serca widzów zasiadających przed telewizorami, a powtórkowe odcinki wciąż trafiają do telewizyjnych ramówek.

Reklama

Chociaż od pierwszej emisji Muñeca brava minęło już sporo czasu, to fani produkcji niezmiennie sprawdzają, co słychać u aktorów wcielających się w główne role. Jedną z gwiazd serialu była też Mariana Arias, która wcielała się w Andreę, piękną sekretarkę, która próbowała uwieść Iva. Bohaterzy przez jakiś czas stanowili nawet parę, ale ostatecznie to Milagros podbiła serce przystojniaka.

Mariana Arias: Co słychać u gwiazdy serialu?

Mariana Arias obecnie ma 58 lat i należy do grona aktywnych uczestników Instagrama. Tam też aktorka pokazuje się w nieco bardziej prywatnym wydaniu. Z krótkiego biogramu zamieszczonego w sieci wynika, że zajmuje się m.in. dziennikarstwem. Z kolei media podają, że Mariana spełnia się także jako bizneswoman: ma m.in. własną linię perfum.

Andrea ze "Zbuntowanego anioła" chętnie publikuje rozmaite fotografie przedstawiające wycinek z jej rzeczywistości. Zadziorny błysk w oku, delikatny uśmiech i ciemne, długie pasma - to pozostało niezmienne.

Poniżej kilka jej najnowszych zdjęcie:

Zobacz też:

Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

"Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

Diuna 2 - recenzja filmu. Majstersztyk, który chce się oglądać wiele razy

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Zbuntowany anioł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy