Rojst
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rojst Millenium": Kultowa seria dobiega końca. Kogo zobaczymy w finale?

Za kilka dni na Netflixa trafi wyczekiwany finał serialowej trylogii. W ostatniej części trylogii "Rojst" w reżyserii Jana Holoubka, fani serialu poznają odpowiedzi na wiele pytań oraz doczekają się rozwiązań dotychczasowych tajemnic.

"Rojst Millenium": Kim są bohaterowie serialu?

W finałowej odsłonie serii "Rojst" rozpocznie się walka o prawdę, ale znajdą się też tacy, którzy za wszelką cenę będą chcieli, aby na dobre pogrzebać grzechy przeszłości... Przewodnikiem po meandrach początków brutalnego świata będzie enigmatyczna postać Kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, w którego wciela się brawurowo Filip Pławiak.

Reklama

U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, ale zanim wyjdą na jaw, mieszkańcy, policja i władze w mieście na Grontach zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Rozwikłanie tajemnicy stojącej za zniknięciem Wandy Zarzyckiej stanie się głównym celem nie tylko jej ojca Piotra (Dawid Ogrodnik), ale również sierżant Anny Jass (Magdalena Różczka), która powróci do miasta po osobistych przejściach. 

Adam Mika (Łukasz Simlat), który pragnie rozwiązać swoją ostatnią sprawę, za cel postawi sobie rozwikłanie przyczyny śmierci dziewczynki znalezionej w miejscowym lesie. Bystry i wnikliwy policjant Dzidzia, który awansował po sukcesie ostatniego śledztwa, pokieruje sprawą śmierci w hotelu Centrum. Natomiast Wanycz (Andrzej Seweryn) stanie się źródłem informacji dla dziennikarzy, policji i zastępczyni prokuratora Matwiejskiej (Marianna Gierszewska). 

W sześcioodcinkowym "Rojst Millenium" odkryjemy też losy honorowego Jassijeja, w którego na przestrzeni dwóch planów czasowych (lata 60. i 90.) wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Poznamy także dalsze losy kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska) czy Dzidzi (Michał Pawlik).

"Rojst Millenium": Kiedy premiera serialu?

"Rojst Millenium" - finał kultowej trylogii już 28 lutego w Netflix.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rojst Millenium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy