Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 395
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał "Farmy" już blisko. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

W najnowszym odcinku zobaczymy niezapomniane starcie w błotnej arenie. Emisja 33 odcinka 3 sezonu "Farmy” będzie miała miejsce 21 lutego o godzinie 20:00 w Polsacie.

W "Farmie" miejski zgiełk zamienia się w wiejski spokój. W tym ekscytującym reality show kobiety i mężczyźni z miejskiej dżungli zamieniają garnitury na ogrodniczki, stając się farmerami. Odkrywają uroki życia pośród natury, mierząc się z prawdziwymi wyzwaniami rolniczymi, od hodowli zwierząt po uprawę ziemi. 

W tej rywalizacji o przetrwanie uczestnicy walczą nie tylko z siłami natury, ale także o serca i sympatię swoich nowych towarzyszy. Pod czujnym okiem Marceliny Zawadzkiej i Ilony Krawczyńskiej "Farma" to prawdziwy test charakteru, umiejętności i ludzkich emocji.

Reklama

"Farma" odcinek 33 sezon 3 - co wydarzy się w programie?

W najnowszym wyzwaniu "Farmy" uczestnicy staną twarz w twarz w błotnej arenie, gdzie tylko siła i determinacja zadecydują o ich losach. 

Zbliżający się finałowy tydzień podgrzewa emocje, a nowy podział na grupy może całkowicie przetasować dotychczasowe sojusze. W tej bezkompromisowej grze, gdzie stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, każdy ruch do przodu to krok bliżej do zwycięstwa. 

Czy ta błotna bitwa okaże się decydującym momentem na drodze do triumfu? Przekonajmy się, który z farmerów najlepiej wykorzysta swoją szansę, gdy już nic nie mają do stracenia.

Kiedy finał "Farmy"?

Trzecia edycja reality show "Farma" zadebiutowała na antenie Polsatu 8 stycznia 2024 roku, choć subskrybenci Polsat Box Go mieli możliwość obejrzenia programu nieco wcześniej. Program, składający się z 40 odcinków, jest emitowany od poniedziałku do piątku o 20.00. Na podstawie tych danych można wywnioskować, że finał sezonu zaplanowany jest na piątek, 1 marca.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że finał "Farmy" odbędzie się na żywo, a to widzowie zdecydują o zwycięzcy za pomocą głosowania. Dostęp do poprzednich odcinków programu zapewnia platforma Polsat Box Go.

Zobacz też: 

Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

Netflix podgrzewa atmosferę finalnym zwiastunem Awatar: Ostatni władca wiatru. Premiera już jutro!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy