Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi": Koniec przygody Edy i Serkana

„Zapukaj do moich drzwi” jest kolejną turecką produkcją, która zyskała w Polsce dużą popularność. Z pewnością widzom ciężko będzie się rozstać z tytułem. Tym bardziej że przed nami zostały wyłącznie cztery odcinki. Czy Serkan pozna płeć dziecka przed porodem? Jak reaguje na ciążę Edy Kiraz? Dowiemy się ze streszczenia 158, 159, 160, 161 odcinka serialu telewizji WP - „Zapukaj do moich drzwi”.

"Zapukaj do moich drzwi" jest turecką telenowelą, która swoją premierę miała w 2020 roku na kanale FOX. Bardzo szybko zyskała światową popularność. Polscy fani od 2021 mogli poznać losy Edy i Serkana dzięki emisji w telewizji WP. Nadszedł jednak czas pożegnań z przygodami naszej parki. Jak zakończy się ich historia? Sprawdźmy w streszczeniu 158, 159, 160 oraz 161 odcinka serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Reklama

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 158. Streszczenie i opis odcinka

Serkan udaje przed Edą, że akceptuje w pełni jej decyzję o poznaniu płci dziecka dopiero przy porodzie. W rzeczywistości nie popiera takiego podejścia. Stara się za wszelką cenę poznać płeć jeszcze przed narodzinami. Chce wiedzieć, czy będzie miał syna, czy córkę.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 159. Streszczenie oraz opis odcinka

Ciąża Edy wprowadza kobietę oraz jej męża w wielką radość. Nie każdy w ich domu jednak odczuwa to szczęście. Czas ciąży nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka z każdym kolejnym dniem czuje się coraz bardziej zazdrosna.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 160. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan decyduje się wyjechać wraz z Edą na odpoczynek. Decydują się na podróż do chatki w lesie. Wyjazd pozwoli im spędzić czas razem, bez zazdrosnej Kiraz w pobliżu. Niestety parę jak zwykle spotyka pech. Ich podróż nie kończy się szczęśliwie.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 161. Streszczenie i opis odcinka

W lesie, w którym utknął Serkan z żoną, kobieta zaczyna odczuwać bóle porodowe. Prosi męża o przyjęcie porodu. Serkan szuka jednak sposobu przewiezienia Edy do szpitala. Z różnych powodów duża część bliskich Edy oraz Serkana spotyka się w szpitalu. Tylko gdzie znajduje się małżeństwo?

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 158-161. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zapukaj do moich drzwi" zbliża się ku końcowi. Emitowany jest w pierwsze 4 dni tygodnia o godzinie 19:50 na antenie WP. Odcinek 158 pojawi się w telewizji w poniedziałek, 15 sierpnia. Z tytułem pożegnamy się w czwartek, 18 sierpnia. Osoby, które nie mogą oglądać telenoweli w dniu premiery odcinka, mogą nadrobić dzięki powtórką. Emitowane są w każdy kolejny dzień o 6:35. Dodatkowo od poniedziałku, 22 sierpnia, na antenie WP rusza reemisja całego serialu.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Gwiazdy w jesiennym spocie Polsatu! Szaleją w rytmie muzycznego hitu

"Przysięga": Narin ucieka z Kemalem. Żona Kasima mści się na Gulperi

"Na Wspólnej" znika z anteny! Co dalej z serialem TVN?

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi | streszczenie odcinków | WP | FX: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy