Gwiazdy w jesiennym spocie Polsatu! Szaleją w rytmie muzycznego hitu

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nowe ramówki! Telewizja Polsat zaprezentowała właśnie spot, w której pierwsze skrzypce grają gwiazdy seriali i programów emitowanych na antenie stacji.

Polsat: Przygotowania do jesiennej ramówki

Najnowszy spot ramówki jesiennej Polsatu wprowadza nas w świat, w którym gwiazdy stacji towarzyszą widzom Polsatu w życiu codziennym. Gwiazdy odwiedzają ich w domach, tańczą z nimi, bawią się na plaży, grają w piłkę, spotykają w kawiarni i przy food tracku. Za każdym razem, gdy pojawiają się w życiu widzów te dwa światy, łączą się ze sobą i uruchamiają u wszystkich pozytywne emocje i energię. Wszystko w rytmie piosenki "Throwback" Michaela Patricka Kelly'ego, który wywodzi się z jednego z najbardziej rodzinnych zespołów na świecie -  "The Kelly Family".

Polsat: Kto wystąpił w spocie?

W spocie Polsatu wystąpiło prawie 100 gwiazd programów i seriali stacji: "Love Island. Wyspa miłości", "Ninja Warrior Polska", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Kabaret na żywo", "Doda. 12 kroków do miłości", "Pierwsza miłość", "Gliniarze", "Przyjaciółki", "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", "Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej", "Hell's Kitchen", Wydarzenia, Sport w Polsacie, "Nasz Nowy Dom".

Reklama

Polsat: Jeseinny spot wizerunkowy

Zobacz też:

"Doda. 12 kroków do miłości": Jest zwiastun najgorętszego show jesieni

"Taniec z Gwiazdami 13": Kto z kim zatańczy? Znamy pary!

Łukasz Płoszajski w "Tańcu z Gwiazdami": Nie boję się wyzwań

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze | Pierwsza miłość | Doda | Hell’s Kitchen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy