Reklama

Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Narin ucieka z Kemalem. Żona Kasima mści się na Gulperi

W poprzednich odcinkach serialu "Przysięga" widzowie mieli okazję poznać kulisy trzymanego w tajemnicy planu Kemala, towarzyszyli również w żałobie Narin i obserwowali ciemne chmury zbierające się nad Gulperi. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Przedstawiamy streszczenie odcinków 696-699.

"Przysięga" - opis fabuły

Przysięga to turecki serial obyczajowy, emitowany na antenie TVP1 od 2019 r. Jego oryginalny tytuł brzmi "Yemin". Telenowela doczekała się aż 4 sezonów i cieszy się popularnością wśród widzów wielu narodowości. Została doceniona również przez krytyków - serial otrzymał aż 3 nominacje do nagrody 2020 Güzel Awards. W rolach głównych pojawiają się Gökberk Demirci oraz Özge Yağız. 

Akcja serialu rozgrywa się w Stambule, gdzie spokojna, skromna dziewczyna z przedmieścia - Reyhan - spotyka Emira. Ich przyszłość pełna będzie miłosnych uniesień, intryg, przeciwności losu i nieprzewidzianych, a czasem również tragicznych zwrotów akcji. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

Reklama

"Przysięga" - streszczenie odcinka 696

Za sprawą Meltem w domu Narin pojawia się policja. Ukrywający się w piwnicy Kemal musi uciekać, by nie wpaść w ręce funkcjonariuszy. W pomocą przychodzi mu Mert. Żona Kasima planuje zemstę na Gulperi i Emirze. Chce w ten sposób pomścić śmierć syna oraz męża. Wysyła do ich domu swojego wychowanka Savasa. Mężczyzna grozi Emirowi. 

"Przysięga" - streszczenie odcinka 697

W obliczu wydarzeń z poprzedniego odcinka policja zabiera Narin na przesłuchanie. Udaje się jej jednak uśpić czujność swoich najbliższych. Emir nie chce dać się zastraszyć. Wzmacnia ochronę domu i nie pozwala nikomu go opuszczać. Gulperi opowiada mu o Savasie. Tymczasem Kadriye chce się rozmówić z Cavidan.

"Przysięga" - streszczenie odcinka 698

Narin udaje się wymknąć z domu. Kobieta podejmuje decyzję o ucieczce z Kemalem. Wspólnie zjawiają się pod domem Sevketa. Gulperi udaje się zdobyć numer do Barana i skontaktować z nim. Ciotka Kadriye jest coraz bardziej pewna, że Emir szybko pozbędzie się kobiety. Dla niego natomiast najważniejsze jest teraz bezpieczeństwo najbliższych. 

"Przysięga" - streszczenie odcinka 699

W tym odcinku znika syn Emira. Mężczyzna porusza niebo i ziemię, by go odnaleźć, niestety bez śladu. Podejrzewa, że za uprowadzeniem stoi Savas, nie znajduje jednak u niego dziecka. Meltem nakazuje Yildiz przeszukać sypialnie Narin. W komodzie znajduje jej telefon komórkowy. Zostaje nakryta przez Sehriye, jednak wykręca się kłamstwem.

Czytaj również:

Mam talent. Sara James przygotowuje się do występu na żywo

Izabela Trojanowska na zdjęciu sprzed 45 lat. "Nie do wiary. Inna osoba"

"Top Gun: Maverick’": Zdeklasował "Titanica"  

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy