Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi": Serkan nie może się doczekać bycia ojcem

"Zapukaj do moich drzwi" jest serialem z Turcji, który w swoim rodzimym kraju osiągnął sukces. Nie powinno więc nikogo zdziwić, że polskim wydaniem zajęła się telewizja WP. Czy Serkan ma już szczęśliwe życie u boku Edy? Czy potrafi sobie poradzić, gdy ma pod opieką dziecko? Dowiemy się już z najbliższych epizodów. Przedstawiamy streszczenie 154, 155, 156, 157 odcinka serialu „Zapukaj do moich drzwi”!

"Zapukaj do moich drzwi" jest turecką telenowelą emitowaną oryginalnie przez stację Fox. Opowiada o losach dziewczyny, która nie mogła spełnić swoich marzeń. Chciała zdobyć lepszą karierę, dostała się do szkoły, lecz pewnego dnia straciła stypendium. Otrzyma ponownie swoje stypendium pod jednym warunkiem. Będzie przez dwa miesiące udawać narzeczoną pewnego mężczyzny z bogatej rodziny. Jak toczą się ich losy? Sprawdźmy streszczenie 154, 155, 156 i 157 odcinka serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Reklama

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 154. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan żyje w ciągłych obawach o los ukochanej oraz dziecka. Eda nie może już wytrzymać z takim podejściem męża. Zaczyna mieć powoli dość jego zachowań. Decyduje się na dbanie samemu o własny los. Pozwala jej to poczuć się pewnie. Dzięki temu nikt w jej życiu nie będzie mógł ponownie decydować nad jej losem.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 155. Streszczenie oraz opis odcinka

Eda decyduje się oszukiwać wszystkich w swoim otoczeniu. Przez pewien czas planuje ukrywać fakt, że jest w ciąży. Jej plan niestety nie jest w stanie się udać. Tuszowanie ciąży nie wychodzi Edzie najlepiej, niosąc ze sobą konsekwencje. Cała ta sytuacja doprowadza do sporego zamieszania w życiu jej, jak i męża.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 156. Streszczenie i opis odcinka

Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Przez cały ten okres otrzymuje ogromne wsparcie. Najważniejsze, że wciąż jest przy niej mąż. Niedługo jednak parę zakochanych znów dotkną pewne zmiany. Już wcześniej przeżywali wiele burzliwych perypetii, lecz teraz czeka ich coś zupełnie innego. Będą musieli odnaleźć się w roli rodziców.

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 157. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan nie może przestać cieszyć się z faktu, iż zostanie ojcem. Chciałby jak najszybciej dowiedzieć się, jaka jest płeć jego dziecka. Eda jednak ma do tej sprawy zupełnie inne podejście. Kobieta chce poznać płeć dziecka dopiero w momencie porodu. Wiedza ta będzie pewnego rodzaju niespodzianką. W takim wypadku ojciec dziecka musi poczekać jeszcze kilka miesięcy. Czy Serkan sobie poradzi z takim wyzwaniem?

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 154-157. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinki serialu "Zapukaj do moich drzwi" oglądać możemy przez 4 dni tygodnia (poniedziałek-czwartek) o 19:50 na antenie telewizji WP. Premiera 154 odcinka będzie miała miejsce w poniedziałek, 8 sierpnia. Jeśli ktoś nie będzie w stanie oglądać go w trakcie premiery, czekają na niego powtórki. Telewizyjna reemisja będzie miała miejsce dzień później o godzinie 6:35. Odcinki dostępne są również na stronie internetowej WP Pilot.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Ranczo": To najsławniejszy dworek w Polsce! Przypominamy jak wyglądał

Jean Reno na małym ekranie

"Przysięga": Narin cierpi po śmierci męża. Na jaw wychodzi sekret Kemala

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy