Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi": Odc. 146-149. Serkan stawia wszystko na jedną kartę. Co z jego karierą?

"Zapukaj do moich drzwi" to turecki serial cieszący się dużą popularnością wśród polskich widzów. Jego fabuła powoli zbliża się do wielkiego finału. Jak ułożą się losy bohaterów? Czy uda im się osiągnąć wymarzone cele i odnaleźć szczęście? Przedstawiamy streszczenie odcinków 146-149.

Tureckie telenowele od kilku lat podbijają serca widzów. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest  serial "Zapukaj do moich drzwi". 

 "Zapukaj do moich drzwi" - opis serialu

Fabuła tego tureckiego serialu często opisywana jest jako współczesna baśń o Kopciuszku. 

Losy biznesmena Serkana i młodej, pięknej oraz ambitnej Edy splatają się ze sobą przez przypadek i - choć na początku nic na to nie wskazuje - między bohaterami wybucha gorące uczucie. Muszą jednak stawić czoło wielu przeciwnościom. Czy uda im się odnaleźć szczęście i spokój? Jak zakończą się zbliżające się do wielkiego finału perypetie kochanków?

Reklama

Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

"Zapukaj do moich drzwi" - odc. 146, streszczenie

Nowożeńcy cieszą się każdą wspólną chwilą, jednak nieprzewidziane problemy w pracy psują tę sielankę. Serkan wkłada wszystkie siły w ratowanie sytuacji. Jest w stanie poświęcić wiele, by ocalić  swoją firmę. Czy przedsięwzięcie się powiedzie?

 "Zapukaj do moich drzwi" - odc. 147, streszczenie

W przedsiębiorstwie Serkana wciąż panuje bardzo trudna sytuacja. Zmusza to mężczyznę do sporych poświęceń i podjęcia radykalnych kroków. Dla Serkana najważniejsza jest jednak Eda i jej szczęście. 

 "Zapukaj do moich drzwi" - odc. 148, streszczenie

Serkan podejmuje decyzję o sprzedaży udziałów w Art Life. Zamierza rozpocząć karierę na nowo, od zera. Aby tego dokonać, musi zapisać się na studia. Jest jednak zdeterminowany i wierzy, że jego plan się powiedzie.

 "Zapukaj do moich drzwi" - odc. 149, streszczenie

Nagła zmiana z wpływowego biznesmena w zwykłego studenta jest dla Serkana trudniejsza, niż mogłoby się wydawać. Mężczyzna musi przywyknąć do nowej rzeczywistości. Czy uda mu się wytrwać we własnych zamierzeniach? Czy Eda wciąż będzie stała u jego boku i wspierała ukochanego?

 "Zapukaj do moich drzwi" - gdzie oglądać serial?

Turecki serial "Zapukaj do moich drzwi" emitowane są na antenie WP od poniedziałku do czwartku o godz. 19. 50. Opisane powyżej odcinki będzie można obejrzeć w dniach 25-28 lipca 2022 r.

Czytaj również:

Roman Polański stanie przed sądem w Los Angeles?

Michał Szpak pozuje w samym ręczniku. "Zrzuciłem szaty"

Ewelina Flinta wraca po 17 latach. Kiedy premiera płyty?

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy