Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1110
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Hasan Ali i Cagatay wpadają w szał, a Yildiz oznajmia ciążę

"Zakazany owoc" po raz kolejny dostarczy widzom sporą dawkę emocji. Wszystko przez zaskakujące wyznanie Yildiz i rozwój relacji Ender i Kayi. Nie zabraknie również kolejnych gwałtownych reakcji, tym razem Hasana Alego i Cagataya. Co wydarzy się w odcinku 314. i odcinku 315.? Sprawdź streszczenie.

"Zakazany owoc" to turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 2022 roku. Produkcja od razu stała się hitem i zyskała wielu fanów w naszym kraju, którzy nieustannie śledzą losy bohaterów. 

Głównymi bohaterkami "Zakazanego owocu" są dwie siostry - Zeynep i Yildiz. Łączy je atrakcyjny wygląd, jednak różnią się od siebie życiowymi priorytetami. Zeynep liczy na prawdziwą miłość, a Yildiz na życie w bogactwie. 

Yildiz zaczyna pracę jako kelnerka w domu bogatej i wpływowej Ender. Pewnego dnia kobieta daje dziewczynie dodatkowe zadanie - prosi ją o uwiedzenie męża o reputacji kobieciarza. Ender chce przedstawić jego zdradę na sprawie rozwodowej, a tym samym zgarnąć cały majątek. 

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 314. - streszczenie

W odcinku 314. "Zakazanego owocu" Ender zacznie namawiać Hasana Alego do kupna obrazu. Mężczyzna wpadnie w szał, gdy dowie się, że dzieło sztuki należy do Yildiz. Podobnie zareaguje Cagatay. 

W nowym odcinku Sahika będzie próbowała przedstawić się Kayi jako ofiara. Dodatkowo powie Omerowi, kim tak naprawdę jest Merve. W odcinku 314. Ender zuważy, że Kaya zaczyna darzyć ją uczuciem

"Zakazany owoc" odcinek 315. - streszczenie

W 315. odcinku "Zakazanego owocu" Cagatay postanowi nocować w hotelu. Yildiz będzie chciała temu zapobiec, dlatego oznajmi mężczyźnie, że jest w ciąży

W kolejnym odcinku Kaya i Ender zbliżą się do siebie. Zaczną rozmawiać o przeszłości, dojdzie do przytulenia. Z kolei Omer wraz z Sahiką doprowadzą do konfrontacji z Cansu. 

"Zakazany owoc" odcinek 314. i odcinek 315. - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Zakazany owoc" jest emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku. Odcinek 314. będziemy mogli zobaczyć 2 października 2023 roku w poniedziałek, o godzinie 17:15

Kolejny odcinek "Zakazanego owocu" zostanie wyemitowany dzień później. Odcinek 315. zobaczymy w TVP2 3 października 2023 roku we wtorek, również o godzinie 17:15.

Powtórki "Zakazanego owocu", jak i inne epizody są dostępne na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek trwa średnio 40 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Akacjowa 38": Streszczenia odcinków 187-192

"Na Wspólnej": Odcinek 3696. Kasia i Darek zaskoczą Bogdana! Berga czeka huśtawka emocji

Emilia Stachurska była gwiazdą "Niani". Jak potoczyły się jej losy?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy