Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Manuela traci pracę. German wychodzi na wolność

"Akacjowa 38" to hiszpańska produkcja, którą od stycznia mogą oglądać również polscy telewidzowie. Serial jest pełen barwnych postaci i wciągających historii. Co wydarzy się w odcinkach 187-192? Fani "Akacjowej 38" nie będą mogli narzekać na nudę. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi streszczeniami!

"Akacjowa 38" to hiszpański serial, którego premiera odbyła się w 2015 roku. W Polsce jest emitowany od 6 stycznia 2023 roku. Od tamtej pory produkcja zgromadziła w naszym kraju wielu fanów. O czym jest serial "Akacjowa 38"? Fabuła telenoweli skupia się wokół rodzin mieszkających w Madrycie. Akcja dzieje się na przełomie XIX i XX wieku. Główne bohaterki – matka i córka, wskutek tragicznych wydarzeń są zmuszone do ucieczki i zmiany tożsamości. Zatrudniają się jako pokojówki u jednej z mieszczańskich rodzin zamieszkujących jedną z madryckich kamienic.

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 187 – streszczenie. Pablo chce odkryć, co ukrywa Justo

Juliana spotyka starego przyjaciela, który chce jej pomóc. Casilda ma złamane serce, jednak chce dla Pabla jak najlepiej. Z kolei Cayetana organizuje wystawne przyjęcie. 

German nadal jest w więzieniu. Odwiedza go Leandro, który dowiaduje się, że osadzonemu zagraża niebezpieczeństwo ze strony Santosa. Z kolei Pablo jest podejrzliwy wobec Justa. Martwi się o swoją siostrę i z tego względu chce odkryć, co mężczyzna ukrywa. 

"Akacjowa 38" odcinek 188 – streszczenie. Manuela traci pracę, German trafia do izolatki

Servando nadal stara się o to, by jego rodzinna miejscowość została oficjalnie umieszczona na mapie. Do tego celu musi przygotować się na spotkanie z profesorem.  

Tymczasem w więzieniu German, za sprawą intrygi Santosa, trafia do izolatki. Guadelupe martwi się o Manuelę, która traci pracę w kawiarni Juliany. Przed Celią stają nowe wyzwania. Będzie musiała podjąć parę trudnych decyzji. 

"Akacjowa 38" odcinek 189 – streszczenie. Leandro podejmuje trudną decyzję

Cayetana dowiaduje się na swoim przyjęciu o nowych planach względem ulicy Akacjowej. Okazuje się, że ma zostać przebudowana. Kobieta upatruje w tym możliwość osiągnięcia pewnych korzyści. 

Leandro podejmuje trudną decyzję. Chce zastawić cały majątek, by zdobyć pieniądze na kaucję potrzebną do uwolnienia Germana. Tano nadal sprawia problemy, jednak wykazuje pewne postępy, ponieważ nazywa Celię "mamą". Justo grozi Manueli szpicrutą.

"Akacjowa 38" odcinek 190 – streszczenie. German opuszcza więzienie

Germanowi w końcu udaje się opuścić więzienie za kaucją. Tymczasem Manuela zdaje sobie sprawę z tego, że Justo odzyskał pamięć. Mówi o tym swojej matce. Marię Luizę czekają negocjacę z dzierżawcą. Trini chce jej pomóc. 

Gdy Justo traci przytomność, przed Manuelą i Inocencią pojawia się szansa na ucieczkę. Nie wykorzystują jej. Pablo i Leonor rozmawiają szyfrem. 

"Akacjowa 38" odcinek 191 – streszczenie. Justo uniemożliwia spotkanie Manueli i Germana

Felipe liczy na pomoc pana Arandy. Mężczyzna chce wejść do polityki. Z kolei Maria Luisa obawia się przeprowadzenia negocjacji z dzierżawcą. 

Zaraz po wyjściu z więzienia German chce odwiedzić Manuelę. Niestety, Justo uniemożliwia im spotkanie się. Tymczasem Juliana staje przed ważnym wyborem. Kobieta zastanawia się, czy powinna przyjąć oświadczyny. 

"Akacjowa 38" odcinek 192 – streszczenie. Justo grozi Manueli

Maria Luisa martwi się spotkaniem z dzierżawcą. Z pomocą przychodzi Victor, który obiecuje, że będzie jej towarzyszył na spotkaniu. Justo grozi Manueli. Mężczyzna mówi, że jeśli ona od niego ucieknie, to wówczas on skrzywdzi jej dziecko. 

Tymczasem Felipe doradza Cayetanie, a Victor mówi Leandrowi o tym, że Julianie oświadczył się jej przyjaciel. Justo otrzymuje szokujące wieści od lekarza. 

"Akacjowa 38" odc. 187-192 – gdzie i kiedy oglądać?

"Akacjowa 38" to serial, który fani mogą oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 na antenie TVP 2. Kiedy będzie emisja odcinków 187-192? Poniżej lista: 

  • odcinek 187 – emisja w poniedziałek 25 września o godzinie 18:45 na TVP 2;  
  • odcinek 188 – emisja we wtorek 26 września o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 189 – emisja w środę 27 września o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 190 – emisja w czwartek 28 września o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 191 – emisja w piątek 29 września o godzinie 18:45 na TVP 2
  • odcinek 192 – emisja w sobotę 30 września o godzinie 18:45 na TVP 2

Telewidzowie mogą oglądać powtórki serialu "Akacjowa 38" od poniedziałku do piątki o godzinie 13:15 na antenie TVP 2. Poszczególne odcinki są również dostępne na platformie TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

"Akacjowa 38": Czy Germanowi uda się opuścić więzienie? Wysoka kaucja

"Akacjowa 38": Czy życie Germana jest w niebezpieczeństwie? Carlota i Cayetana szykują intrygi

"Akacjowa 38". Justo i Manuela bezskutecznie szukają Inocencii

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy