Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emocje w "Zakazanym owocu" sięgają zenitu! Kto naprawdę stoi za wypadkiem Sedai?

Kolejne odcinki serialu "Zakazanego owocu” przynoszą jeszcze ciekawsze intrygi Dagana, tajemnice, wychodzące na jaw i miłość, której nie chce zaakceptować otoczenie. Co dalej z małżeństwem Kumrun i Ekina, związkiem Camer i Gamze? O tym dowiesz się w kolejnych odcinkach "Zakazanego owocu” My już wiemy! Przed Tobą streszczenia odcinków 406-408.

"Zakazany owoc" jest pełnym intryg, pieniędzy i namiętności tureckim serialem. Początkowo skupiał się na historii dwóch sióstr Yildiz i Zeynep pochodzących z biednej dzielnicy Istambułu. Obie chciały awansować do wyższych sfer i obu się to udało. Obecnie serial przedstawia historie Yildiz

"Zakazany owoc" odc. 406 - streszczenie

Yildiz pragnie znaleźć się na okładce magazynu, a Dagan obiecuje jej w tym pomóc. Na potrzeby sesji Yildiz robi duże zakupy. W międzyczasie organizowane jest szybkie wesele Kumrun i Ekina.  

Reklama

Okazuje się, że nowa gospodyni Catagaya ma niecne plany, co wychodzi na jaw w spotkaniu z Halitcanem, którego próbuje wykorzystać we własnej intrydze. Sedai zostaje potrącony przez samochód i trafia do szpitala z krwotokiem wewnętrznym. Caner przyznaje się do związku z Gamze swojej siostrze. Ender nie reaguje entuzjastycznie, więc Caner proponuje wspólną kolację.  

Ekin przyjeżdża do szpitala, w którym leży Sedai i spotka w korytarzu Catagaya. Mówi mu, że wypadek prawdopodobnie był zaplanowany przez Dagana i ma plan zemsty. Chce wyjawić na swoim weselu, jak potraktował go Dagan. Operacja Sedai się powiodła, jednak mężczyzna potrzebuje dużo krwi.  

"Zakazany owoc" odc. 407 - streszczenie

Wspólny obiad Ender, Canera i Gamze nie przebiega dobrze. Ender mówi dziewczynie, że nie jest najlepszą partnerką dla jej brata. Gamze obrażona wychodzi z restauracji, a pomiędzy rodzeństwem dochodzi do kłótni.  

W pokoju szpitalnym Sedaia jest jego ciocia, która wyjawia tajemnicę swojej siostry. Sedai jest bratem Catagaya, więc połowa jego majątku należy do Sedaia. Ciotka namawia go, aby wyjawił prawdę i przestał być sługą Catagaya. Sedai prosi o czas. Do sali wchodzi Catagay i wita się z Sedai mówią do niego "bracie"

Zobacz także: Nadchodzi koniec "Zakazanego owocu"? Wiemy, ile odcinków zostało

Kumrun przymierza suknie na wesele, jest z nią Asuman i Handan i Yildiz. Yildiz postanawia założyć białą sukienkę na wesele pasierbicy, co nie podoba się Kumrun i jej mamie. Wesele Kumrun i Ekina odbywa się w willi Yildirimów. Kiedy Ekin dostaje mikrofon, chce wyjawić prawdę o Daganie, jednak ten wprowadza babcie Ekina, którą mężczyzna chciał chronić przed konsekwencjami swojego życia. Czując, że babcia jest zagrożona, rezygnuje z zemsty.  

Na sam koniec okazuje się, że wypadek Sedaia był spowodowany przez Dagana, a Sedai nie jest bratem Catagaya, co było zmyślonym kłamstwem. 

"Zakazany owoc" odc. 408 - streszczenie

Ekin i Catagay planują odnaleźć Cetina, aby zemścić się na Daganie. Fido okazuje się oszustem, który chce wykorzystać Ender. Asuman dzwoni do Emira, aby ten znalazł kogoś od czarów, kto sprawi, że Yildiz zajdzie w ciąże z Daganem.  

Yildiz odkrywa sekretne konto Dagana na Instagramie, które obserwuje wiele młodych kobiet. Nurgul mając pod opieką Halitcana urządza imprezę w domu Catagaya, co odkrywa Ender i zabiera chłopca do matki. Zezłoszczona Yildiz jedzie do domu byłego męża, aby zrobić awanturę opiekunce. Zastaje jednak dom wysprzątany.  

Gdzie obejrzeć "Zakazany owoc" odc. 406- 408?

"Zakazany owoc" jest emitowany na TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15. Odcinki 406 - 408 obejrzysz kolejno 14, 15 i 16 lutego.  

Przeczytaj także:

Polska gwiazda jako najpotężniejsza kobieta starożytności! Nowy serial już 19 lutego

"Barwy szczęścia": Patryk i Kornel będą rywalizować o Idę! Kto z nich zwycięży?

"Chirurdzy": Wielki powrót do serialu. Zagości w produkcji na dłużej?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | seriale | TVP 2 | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy