Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 969
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Wielki powrót do serialu. Zagości w produkcji na dłużej?

W połowie marca rozpocznie się emisja 20. sezonu serialu "Chirurdzy". Producenci potwierdzili niedawno, że do serialu wróci jedna z lubianych postaci. Czy zagości w nim na dłużej?

"Chirurdzy": To już 20. sezon serialu

"Chirurdzy" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali amerykańskiej telewizji. Produkcja opowiadająca o życiu lekarzy, którzy starają się każdego dnia pogodzić życie prywatne z zawodowymi wyzwaniami, doczekała się aż 19. sezonów i szeregu prestiżowych nagród - w tym Złotych Globów i Emmy. Dla występujących w niej aktorów okazała się zaś trampoliną do sukcesu - to właśnie na planie "Chirurgów" zaczęły się błyskotliwe kariery części młodej obsady.

Od premiery serialu przez plan produkcji przewinęło się wiele osób, a obsada wielokrotnie się zmieniała. Z serialem pożegnali się m.in. Jesse Williams, Sara Ramirez, Justin Chambers, Chyler Leigh, Eric Dane, T.R. Knight, Sandra Oh, Patrick Dempsey, Katherine Heigl czy główna gwiazda "Chirurgów" Ellen Pompeo

Reklama

"Chirurdzy": Ulubienica widzów wraca do serialu

Niedawno media obiegła informacja, że w nowym sezonie pojawi się osoba, która była związana z serialem w przeszłości. Według The Hollywood Reporter do obsady powróci Jessica Capshaw, która była związana z serialem w latach 2009-2018. Aktorka wcielała się w postać dr Arizony Robbins. Jej bohaterka przeniosła się do Nowego Jorku, by jej córka była bliżej biologicznej matki. 

"Przez ostatnie 10 lat miałam rzadki przywilej nie tylko grania Arizony Robbins, ale także bycia szaleńczo zakochaną w graniu jej. Arizona Robbins jest miła, inteligentna, zabawna, wnikliwa, odważna, zabawna, zadziorna i naprawdę dobra w swojej pracy. Była jednym z pierwszych członków społeczności LGBTQ, którzy reprezentowanych w głównej obsadzie serialu telewizyjnego. Jej wpływ na świat jest trwały i wieczny. Na zawsze. Jestem wdzięczna, że mogłam ją ożywić i za życie, które mi przyniosła" - pisała wtedy Capshaw na Twitterze (teraz X).

Nie wiadomo jeszcze czy aktorka zostanie w serialu na dłużej. Premiera 20. sezonu "Chirurgów" planowana jest na 15 marca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy