Epic Drama: Seriale
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polska gwiazda jako najpotężniejsza kobieta starożytności! Nowy serial już 19 lutego

Już w przyszłym tygodniu na antenie Epic Drama zadebiutuje nowy serial z Kasią Smutniak w roli głównej. To produkcja historyczna, w której przedstawione zostaną losy Liwii Druzylli, trzeciej żony Oktawiana Augusta.

Losy Liwii Druzylli. Historia kobiety, które wyprzedziła swoje czasy

"Historia rozpoczyna się w przeddzień pierwszego ślubu Liwii. Śledzimy jej losy na wygnaniu i po powrocie do Rzymu, kiedy podejmuje decyzję o odzyskaniu wszystkiego, co zostało jej zabrane. Doprowadza do tego w błyskotliwy sposób, wychodząc za mąż za mężczyznę, który był za to odpowiedzialny. Jednak na całe życie staje się również wrogiem Skrybonii - kobiety, której miejsce zajmuje. W wieku 30 lat Liwia odzyskuje swój majątek, status i wiele więcej. Jednak jej ukochany ojciec ginie w walce o Republikę toczonej przeciw obecnemu mężowi kobiety - Gajuszowi. Liwia szybko odkrywa, że nie wystarczy zdobyć władzę - trzeba jeszcze umieć ją utrzymać, co nie jest łatwe, kiedy walczą o nią wszyscy" - czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

Polska aktorka w roli Liwii Druzylli

W rolę Liwii Druzylli wcieliła się Kasia Smutniak. Na ekranie towarzyszą jej Matthew McNulty (Gajusz Oktawian Cezar), Claire Forlani (Oktawia), Christine Bottomley (Skrybonia), Ben Batt (Marek Agrypa). 

Kasi Smutniak: Kariera

Katarzyna Smutniak jest modelką i aktorką polsko-włoskiego pochodzenia. Urodziła się 13 sierpnia 1979 roku w Pile. Już w młodości zaczęła podejmować pierwsze starania o to, by zdobyć  wymarzoną karierę. Jako nastolatka wyjechała do Tokio, gdzie szkoliła się w dziedzinie modelingu. To sprawiło, że świat mody stanął przed nią otworem. Zanim ukończyła 20 lat, Kasia Smutniak przeprowadziła się do Mediolanu, zachęcona ofertą popularnej agencji mody "Why Not". Dzięki współpracy z "Why Not" miała okazję występować na wybiegach w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii i we Francji, prezentując prestiżowe kolekcje znanych projektantów takich jak "Dolce&Gabbana" i "Valentino". Dodatkową rozpoznawalność zapewniły jej sesje okładkowe do znanych magazynów - "Elle" i "GQ"

W trakcie swojej kariery Smutniak grała obok najpopularniejszych aktorów i aktorek. Na planie zdjęciowym miała okazję spotkać się, między innymi, z Robertem Downey'em Juniorem, Tomem Hollandem, Seleną Gomez i Emmą Thompson.

Kasia Smutniak może dziś pochwalić się imponującymi osiągnięciami, ponieważ jej talent aktorski został dostrzeżony przez krytyków. Aktorka zdobyła nagrodę Nostro d'argento w kategorii "Najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za występ w produkcji "Zapnijcie pasy". Z kolei nagrodę Stowarzyszenia Włoskich Krytyków Filmowych zdobyła dzięki swojej drugoplanowej roli w filmie "Oni".

W 2023 roku wyreżyserowała film "Mur".

Zobacz też: "Mur": Reżyserski debiut Kasi Smutniak

Kiedy i gdzie oglądać serial z Kasią Smutniak w roli głównej?

Premiera serialu "Domina" odbędzie się w poniedziałek 19 lutego o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. Emisja kolejnych odcinków w poniedziałki o tej samej porze. 

Zobacz też:

To ona zagra w megahicie HBO! Znacie ją nie tylko z popularnych seriali

Polska aktorka z amerykańską legendą. Zdjęcie podbija internet

"Chirurdzy": Wielki powrót do serialu. Zagości w produkcji na dłużej?

HBO Max nowości luty 2024. Pełna lista premier - nowe filmy i seriale

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Epic Drama: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy