Teściowie
Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Amerykańska intryga. Andżela zrobi międzynarodową karierę?

Sprytny Zenon tak konstruuje intrygę, aby to jego córka zrobiła karierę za oceanem, bo tym samym termin ślubu będzie się odwlekać w nieskończoność. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "Teściów"?

"Teściowie": Amerykańska intryga

Brygida dostaje list z Hollywood. Sprytny Zenon tak konstruuje intrygę, aby to jego córka zrobiła karierę za oceanem, bo tym samym termin ślubu będzie się odwlekać w nieskończoność. Andżela żyje wyjazdem do fabryki snów i mówi o swoich planach Luckowi. Ten jednak nie jest zachwycony pomysłem. Na uroczyste odczytanie listu z Ameryki do domu Nagórskich przyjeżdża babcia Bożena, która uświadamia domowników, że wyjazdu do USA nie będzie...

"Teściowie": Komediowa propozycja Polsatu

Pierwszy sezon serialu "Teściowie" skupia się wokół rodzinnych relacji wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Poznajemy też ich rodziców, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Nagórscy (Joanna Kurowska, Cezary Pazura) to biznesmeni, posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, którzy marzą o przedsiębiorczym zamożnym zięciu. Ledwoniowe (Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński) są zupełnym przeciwieństwem rodziców Andżeliki. To skromni ludzie, bez majątku, a ich aspiracją jest wykształcenie syna. Spotkanie tych dwóch skrajnie odmiennych rodzin prowadzi do lawiny zabawnych sytuacji.

Reklama

"Teściowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu można oglądać w każdą niedzielę o 22.10 w Polsacie.

Zobacz też:

"Krew": Vanessa Aleksander w roli głównej w nowym kryminale. Kim jest jej bohaterka?

"Krew": Śmierć jest dopiero początkiem. Koniec przyprawia o dreszcze [recenzja]

"Na dobre i na złe": Odcinek 897. Narzeczona jej byłego spodziewa się dziecka, a ona może nigdy nie zajdzie w ciążę!

Nie chcesz stracić konta na Netflix? Tego się wystrzegaj

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama