Sortownia
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sortownia": Andrzej Chyra podkreśla, że to nie tylko serial medyczny. "Każdy znajdzie coś dla siebie"

Andrzej Chyra był gościem na antenie Polsat News. Aktor opowiedział o przygotowaniach do serialu "Sortownia" oraz swoim bohaterze. Wyznał, jaki jest doktor Jacek i co nim kieruje. Dla go przeznaczony jest nowy thriller medyczny?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Sortownia": Andrzej Chyra z główną rolą w nowym serialu

Andrzej Chyra w nowym serialu "Sortownia" wcielił się w postać dr Jacka Wolińskiego. To doświadczony lekarz na warszawskim oddziale SOR-u, który całkowicie poświęca się swojej pracy. Mierzy się ze swoimi demonami z przeszłości. 

Andrzej Chyra opowiedział o swoim bohaterze na antenie Polsat News i przybliżył szczegóły dotyczące jego serialowej postaci.

"Sortownia": Nowy serial trafi do wielu osób

Reklama

Serial "Sortownia" będzie mocnym thrillerem medycznym, który poruszy ważne kwestie moralności w obecnym świecie. Na planie aktorom towarzyszyli konsultanci, którzy nieustannie instruowali i podpowiadali, jak prawidłowo wykonywać wszelkie czynności medyczne. Produkcja jest wielowymiarowa i nie skupia się wyłącznie na medycynie.

Andrzej Chyra zapowiedział, że każdy znajdzie w serialu coś dla siebie.

"Sortownia": Pokaże realizm SOR-u

Nowy serial produkcji CANAL+ i Telewizji POLSAT "Sortownia", to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

"Sortownia" to przede wszystkim historia zmagającego się z demonami przeszłości lekarza, Jacka (Andrzej Chyra), rozdartego pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości za tych, którzy w ramach obowiązującego prawa mogą jej nigdy nie doświadczyć.

W serialu zobaczymy również takich aktorów jak Jaśmina Polak, Olga Goldys i Natalia Jędruś, Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski i Marcin Czernik.

Za scenariusz odpowiedzialni są: Joanna Kozłowska ("Wotum nieufności"), Wiktor Piątkowski ("Wataha", "Wojenne dziewczyny"), Monika Powalisz ("Belfer") i Michał Wawrzecki ("Chyłka").

"Sortownia": Gdzie i kiedy oglądać?

Cały sezon "Sortowni" to łącznie osiem odcinków. Pierwsze dwa już od 16 czerwca w POLSAT BOX GO. Kolejne odcinki będą publikowane w piątki.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Zobacz też:

"Sortownia": Surowy i brutalny obraz polskiego szpitala? Serial to wizualna perełka

Ilona Ostrowska w nieoczywistej roli. Kogo zagra w serialu "Sortownia"?

"Sortownia": Bohater o dwóch twarzach! Andrzej Chyra o serialu i swojej postaci

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sortownia (serial) | Andrzej Chyra | Polsat Box Go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy