Baywatch

Słoneczny patrol

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 291
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Yasmine Bleeth: Co stało się z gwiazdą "Słonecznego patrolu"?

Yasmine Bleeth zapisała się w historii amerykańskiej telewizji oraz pamięci fanów jako jedna z gwiazd kultowego już i wspominanego z nostalgią "Słonecznego patrolu". Serial o seksownych ratownikach, ratowniczkach spieszących na pomoc plażowiczom w tarapatach stał się jednym z największych telewizyjnych hitów lat 90. Jak dziś żyje serialowa Caroline Holden?

Yasmine Bleeth: Debiutowała jako dziecko

Yasmine Bleeth na ekranach zaczęła występować w bardzo młodym wieku - już jako 10-miesięczne niemowlę pojawiła się w reklamie szamponu dla dzieci. Kiedy miała 6 lat wystąpiła w programie telewizyjnym zatytułowanym "Candid Camera". W 1980 roku zagrała pierwszą poważną rolę w filmie "Hey, Babe".

Yasmine Bleeth: Caroline ze "Słonecznego patrolu"

Na przestrzeni lat wystąpiła w kilkunastu produkcjach filmowych i telewizyjnych, jednak największą sławę oraz rozpoznawalność zyskała dzięki roli Caroline Holden w "Słonecznym patrolu". W bohaterkę wcielała się przez cztery sezony. Z udziału w serialu zrezygnowała, kiedy otrzymała angaż w serialu "Nash Bridges" (wcieliła się w Caroline Cross).

Reklama

W ciągu swojej kariery pojawiła się także w takich produkcjach jak opera mydlana "Ryan’s Hope" czy "Wybrańcy fortuny". Yasmine Bleeth otrzymała propozycję roli w produkcji "W słońcu Kalifornii" Aarona Spellinga, jednak... odmówiła. Jej kariera, która miała nabierać rozpędu, nagle stanęła w miejscu.

Yasmine Bleeth: Walka z nałogiem

Negatywny wpływ na karierą oraz zdrowie aktorki miał fakt, że uzależniła się od narkotyków. W 2003 roku w wywiadzie dla Glamour wyznała, że zaczęła zażywać kokainę z powodu nieszczęśliwego związku z jej ówczesnym chłopakiem, a w artykule "Back from My Drugs Hell" opisała swoje przeżycia. Mówiła, że była zmęczona i "po prostu chciała poczuć się lepiej. Pod wpływem kokainy straciła przytomność podczas sesji zdjęciowej, czasami mogła wytrzymać pięć dni bez snu. Bleeth wspominała, że walka z chęcią zażycia narkotyków będzie zawsze częścią jej życia. 

Za posiadanie narkotyków została aresztowana w 2001 roku. Sąd uznał ją za winną - dostała wyrok w zawieszeniu na dwa lata i 100 godzin prac społecznych. Walka z nałogiem nie była łatwa. Jak przyznaje Bleeth, pomógł jej ukochany - mąż Paul Cerrito, który trwa u jej boku od ponad 20 lat. Poznali się... w ośrodku rehabilitacyjnym.

Yasmine Bleeth: Powrót na szczyt?

Problemy w życiu prywatnym przeniosły się na życie zawodowe Bleeth. Jaj kariera stanęła w miejscu w 2003 roku. Od tamtej pory zagrała w jednym filmie - "Whack the Don" z 2021 roku. Czy aktorka wróci na szczyt? Niedawno zapowiedziano nową produkcję z jej udziałem. Prace nad horrorem zatytułowanym "Beautiful Evil" mają rozpocząć się już wkrótce.

Zobacz też:

Dominika Kurdziel: Co stało się z gwiazdą "Świata według Kiepskich"?

Artur Barciś miał myśli samobójcze? Wstrząsające wyznanie aktora

"Squid Game": Sezon drugi oficjalnie potwierdzony! Twórca ma wiadomość dla fanów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Yasmine Bleeth | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy