Rafi

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 33
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tomasz Schuchardt o serialu "Rafi". Jest na co czekać

Ciężko określić gatunek tak naprawdę, bo poruszamy się na dwóch planach" - mówi Interii Tomasz Shuchardt, który w serialu "Rafi" gra najlepszego kumpla głównego bohatera. Premiera produkcji już 6 października w Polsat Box Go.

"Rafi": O czym opowiada serial?

Serial "Rafi", który jesienią zagości na Polsat Box Go, to współczesny komediodramat z elementami metafizyki oraz wyrazistymi bohaterami. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków, a jego pomysłodawcami są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, którzy w serialu zagrają również główne role. W obsadzie między znaleźli się także Danuta StenkaOlaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt, Piotr GłowackiPaulina Gałązka oraz Anna Cieślak. 

Reklama

Przed premierą serialu mieliśmy okazję porozmawiać z Tomaszem Schuchardtem, który w nowym serialu Polsatu wciela się w Szmajkę, najlepszego kumpla Rafiego. Jak aktor, który w miniony weekend został wyróżniony za drugoplanową rolę w filmie ""Doppelgänger. Sobowtór" na 48. FPFF w Gdyni, określiłby gatunek serialu "Rafi"?

"Ciężko określić gatunek tak naprawdę, bo poruszamy się na dwóch planach [...] Jest i sytuacja obyczajowa, ale również komediowa; wprowadzamy też taką metafizyczną stronę, chociaż moja postać zupełnie się w niej nie porusza; nawet jej nie zauważa. Myślę, że ten aspekt właśnie będzie taki nowatorski, nie przypominam sobie serialu, nawet zagranicznego, w którym ten nierealny świat przenika w ten realny".

"Rafi": Tomasz Schuchardt o swoim bohaterze

W "Rafim" jedną z głównych ról gra Tomasz Schuchardt ("Chemia", "Wielka Woda"). Razem z Piotrem Głowackim i Pawłem Domagałą tworzą niezrównane trio najlepszych kumpli. Co aktor opowiedział o swoim bohaterze, Szmajce?

Jak się okazuje, Rafi jest wielkim wsparciem dla swojego kumpla.

[...] bardzo intensywne przeżycia z własną żoną, którą gra Agata Wątróbska. Nasz związek jest burzliwy, więc bardzo często wsparciem okazuje się Rafi. Główny bohater ma kilka pól, na których się porusza, wielu osobom pomaga, z wieloma osobami się przecina".

Jak zaznacza Tomasz Schuchardt, na planie było sporo miejsca na improwizacje i współtworzenie, które daje aktorom sporo satysfakcji, a efekt z pewnością będzie atrakcyjny dla widza.

Piosenka "Rafi" oficjalnym utworem serialu

Utwór "Rafi" -  z najnowszej płyty Pawła Domagały pt. "Narnia" powstał specjalnie na potrzeby serialu. Autorem tekstu piosenki jest Paweł Domagała, a muzykę skomponował wspólnie z Łukaszem Borowieckim. 

Piosenka "Rafi" jeszcze przed premierą serialu zdobyła dużą popularność - teledysk w samym tylko serwisie YouTube obejrzało już ponad 1,1 mln użytkowników.

"Rafi": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek metafizyczno-obyczajowego serialu "Rafi" w reżyserii Bartosza Prokopowicza zadebiutuje na Polsat Box Go 6 października.

Zobacz też:

"Krew": Zaskakująca fabuła i wielowymiarowe postacie! Szykuje się hit jesieni?

"Rodzina na Maxa": Nowy sezon, nowi bohaterowie. Nikodem Rozbicki o 2. sezonie

"Rafi": Plejada gwiazd w serialu według pomysłu Pawła Domagały. Będzie hit?

Najchętniej oglądane filmy i seriale w Polsce. Propozycje na weekend

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rafi (serial) | Tomasz Schuchardt | Paweł Domagała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy