Rafi
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 45
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rafi": Plejada gwiazd w serialu według pomysłu Pawła Domagały. Będzie hit?

Paweł Domagała nie zwalnia tempa. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w nowym serialu Polsat Box Go, którego jest także pomysłodawcą. U jego boku wystąpi plejada polskich gwiazd - m.in. Zuzanna Grabowska, Olaf Lubaszenko, Danuta Stenka, Tomasz Schuchardt, Piotr Głowacki.

"Rafi": O czym opowiada serial?

Serial "Rafi", który jesienią zagości na Polsat Box Go, to współczesny komediodramat z elementami metafizyki oraz wyrazistymi bohaterami. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków, a jego pomysłodawcami są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, którzy w serialu zagrają również główne role. W obsadzie między znaleźli się także Danuta StenkaOlaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt, Piotr GłowackiPaulina Gałązka oraz Anna Cieślak. 

Reklama

"Rafi": Wyjątkowa rola Danuty Stenki

Danuta Stenka zagra w "Rafim" jedną z najbardziej charakterystycznych ról w swojej karierze. Nie tylko ze względu na scenariusz, ale również na charakteryzację. Jak mówi aktorka w rozmowie z Interią: "(...) Mnie się bardzo ta charakteryzacja podoba, ponieważ jest zupełnie inna; jest jakby z innej bajki, niż te przez które dotąd - przez całe życie zawodowe - przechodziłam. Ta charakteryzacja to nie są tylko mocne, ciemne oczy, ale palce". Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału.

Paweł Domagała: To serial na trudne czasy

Pomysłodawcą "Rafiego" jest Paweł Domagała oraz Zuzanna Grabowska. Jak stwierdza aktor i piosenkarz, to ich wspólne "dziecko".

"W serialu jest to, co zawsze mnie interesowało, czyli rozrywka i wątek metafizyczny - bardzo komediowy, bardziej współczesny; czasami na granicy. Mam nadzieję, że widzom to się spodoba - mnie najbardziej interesuje w serialach to, że są one i śmieszne, i wzruszające. Sądzę, że tutaj uda się wzruszająco poprowadzić tę postać (...). Nie to do końca obyczajówka, ani kryminał, ale pełnowartościowa produkcja, która da nadzieję w tych trudnych czasach. Udało się nam skompletować naprawdę super obsadę - jest i Olaf Lubaszenko, i Danusia Stenka, i Tomek Schuchardt, i Piotrek Rogucki, Zuza Grabowska i Paulina Gałązka. Naprawdę dobre nazwiska" - mówił Paweł Domagała w rozmowie z Interią.

Tomasz Schuchardt o swoim bohaterze

W "Rafim" jedną z głównych ról gra Tomasz Schuchardt ("Chemia", "Wielka Woda"). Razem z Piotrem Głowackim i Pawłem Domagałą tworzą niezrównane trio najlepszych kumpli. Co aktor opowiedział o swoim bohaterze, Szmajce?

"Szmajka jest kolegą głównego bohatera - Rafiego, którego gra Paweł Domagała. Prywatnie również jesteśmy kumplami, przyjaciółmi, więc bardzo fanie się to gra, ponieważ cenimy w sobie nawzajem nasze poczucie humoru. Na planie jest wesoło, ale też sceny, które sobie wymyślamy, głównie z Piotrkiem Głowackim, który gra Marasa. To nasze trio idzie sobie przez życie słodko-gorzko".

"Rafi": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Rafi" trafi na Polsat Box Go jesienią tego roku.

Zobacz też:

"Przyjaciółki": Anita Sokołowska po 11 latach żegna się z Zuzą! "Długie pożegnanie"

"Pierwsza miłość": Wielkie zmiany! Jakub Zdrójkowski zagra ze swoją dziewczyną 

"Teściowie": Rodzice pary młodej nadal kombinują! Nie chcą dopuścić do ślubu

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy