Teściowie
Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Rodzice pary młodej nadal kombinują! Nie chcą dopuścić do ślubu

Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Teściów"? Rodzice pary młodej nadal kombinują, jak nie dopuścić do ślubu. Małżeństwo Ledwoniów przechodzi kryzys.

"Teściowie": Chce udaremnić ślub córki

Zenon (Cezary Pazura) obmyśla nowy plan, jak udaremnić ślub córki, Andżeliki (Julia Wieniawa) z Luckiem (Ignacy Liss). Prosi o pomoc Brygidę (Magdalena Wójcik), siostrę bliźniaczkę swojej żony, Violetty (Joanna Kurowska). Brygida znajduje dla młodych fantastyczne miejsce na wesele, ale pierwszy wolny termin wypada dopiero za trzy lata. Zenon jest zachwycony! Liczy na to, że do tego czasu po uczuciu młodych nie będzie nawet śladu. Za jego sprawą pojawia się nowy amant. Tym razem na jego intrydze ktoś jednak skorzysta.

"Teściowie": "Plus się rodzi"

Podczas obiadu u Doroty (Jolanta Fraszyńska), Dr Niski (Piotr Gąsowski) wspomina o nowym programie rządowym "Plus się rodzi". Za zajście w ciążę można otrzymać bezzwrotną dotację - nawet sto tysięcy złotych. Dochodzą do wniosku, że Lucek i Andżela powinni z tego skorzystać . O zaświadczenie o ciąży Andżeli zadba sam Niski. Okazuje się, że małżeństwo Ledwoniów przechodzi kryzys. Roman (Cezary Kosiński) odwiedza Dr Niskiego w jego gabinecie, a ten radzi mu, aby zorganizował dla Doroty romantyczną kolację. Zenon zastanawia się nad wynajęciem detektywa, który śledziłby Lucka. Tymczasem Lucek spotyka na plaży pewną interesującą nieznajomą...

Reklama

Zobacz też:

"Gliniarze" ponownie stają do walki z przestępczością. Kiedy nowe odcinki?

"Krew": Zaskakująca fabuła i wielowymiarowe postacie! Szykuje się hit jesieni?

"Rodzina na Maxa": Nowy sezon, nowi bohaterowie. Nikodem Rozbicki o 2. sezonie

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial) | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama