Polsat Box Go: Seriale
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 48
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze" ponownie stają do walki z przestępczością. Kiedy nowe odcinki?

Dramatyczne akcje policyjne, walka z najgroźniejszymi przestępcami, emocjonujące kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów. Nowy sezon "Gliniarzy" wraca na antenę Polsatu od 4 września i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

Pierwszy odcinek nowej serii będzie kontynuacją finału sezonu czternastego. Olgierd (Arkadiusz Krygier) i Krystian (Tomasz Skrzypniak) byli na tropie seryjnego mordercy, który porywał i więził kobiety. W trakcie śledztwa okazuje się, że okrutny sprawca zaplanował wszystko, co do najmniejszego szczegółu, ale tym razem nie działa sam. Tropy prowadzą do bezwzględnych handlarzy ludźmi. Czy Olgierdowi uda się uratować którąkolwiek z porwanych? A może kolejne kobiety dołączą do długiej listy ofiar seryjnego mordercy? 

Widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. 

Reklama

Oprócz pracy funkcjonariuszy na komendzie, fani "Gliniarzy" będą śledzili życie prywatne detektywów, które nie zawsze jest usłane różami. Pojawia się Daria (Monika Markowc) - biologiczna matka adoptowanego syna Natalii (Ewelina Ruckgaber). Kobieta wprowadza wiele zamieszania, które o mało nie doprowadza do tragedii. 

Dowiemy się również, co słychać i jak radzi sobie po służbie Olga Lipska (Natalia Brudniak). Partnerka Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz) zostaje wyrzucona z mieszkania, które wynajmowała. Postawiona pod ścianą nocuje na komendzie, co ściąga na nią uwagę inspektora Zarębskiego (Dariusz Dłużewski) oraz Bogusza, który stara się znaleźć rozwiązanie. Czy Olga zdecyduje się przyjąć pomocną dłoń swojego partnera?

Z kolei Krystian (Tomasz Skrzypniak) będzie musiał uporać się z traumą po śmierci ojca. To jednak nie wszystko, bo w jego życiu pojawi się przyrodni brat, którego przeszłość przyciągnie za sobą nowe kłopoty w życiu detektywa. Natomiast Kuba (Piotr Mróz) spotyka się z byłą policyjną informatorką, Patrycją (Magdalena Turowska). Co z tego wyniknie? 

Nowy sezon "Gliniarzy" to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych i lubianych bohaterów. W rolach głównych wystąpią Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Oliwia Bieniuk, Przemysław Saleta, Lea Olesiak, Łukasz Strzałka, Radosław Rutkowski, Magdalena Soczawa, Robert Szewczyk, Bartosz Winiarski, Michał Głowacki i Aleksandra Fronczak. 

Producentem "Gliniarzy" jest Outset Films. Nowy sezon serialu liczy 60 odcinków i zadebiutuje 4 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. 

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy