Przyjaciółki
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Finał 20. sezonu już dziś! Inga odkrywa prawdę o Rafale

Już dziś finałowy odcinek 20. sezonu „Przyjaciółek”. Wiktor (Paweł Deląg) wylądował w szpitalu w stanie krytycznym, krwiak się powiększył. Konieczna jest operacja. Patrycja (Joanna Liszowska) jest przerażona, bo operacja jest bardzo niebezpieczna. Kochan chce być cały czas blisko Wiktora, ale jest też potrzebna w salonie, nie może odwołać klientów, by znowu nie stracić ich zaufania. Z pomocą przychodzi Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Maria (Ewa Kasprzyk), które oferują swoją pomoc w tym trudnym czasie.

"Przyjaciółki": Zuza wyjedzie z Polski?

Strudel - dyrektor generalny banku oferuje Zuzie (Anita Sokołowska) stanowisko dyrektora regionalnego w Niemczech. Inwestycja Zuzy okazała się jednak sukcesem, gdyż nastąpiło odbicie akcji, które Zuza brawurowo zakupiła. Markiewicz nie wie, czy przyjąć tak atrakcyjną propozycję i jechać do Berlina. Ciągle martwi ją sytuacja z ojcem. Odwiedza go w szpitalu. Jest wstrząśnięta jego widokiem, ale początkowa nienawiść zamienia się po chwili w litość. Czy wybaczy ojcu?

Reklama

Paweł (Bartek Kasprzykowski) dalej izoluje się od Anki (Magdalena Stużyńska). Zatroskana o koleżankę Marta (Laura Breszka) odwiedza ich i trafia na kłótnię. Widząc, w jakim stanie jest Anka, naskakuje na jej męża. Paweł w odwecie wyjawia Ance historię poważnych problemów prawnych Marty.

"Przyjaciółki": Pożegnanie Łukasza i Ingi?

Łukasz (Piotr Jankowski) niebawem wyjeżdża z kraju i chce się pożegnać z Ingą (Małgorzata Socha) przed wyjazdem. Rafał (Rafał Królikowski) dalej monitoruje jej wszystkie wiadomości. Zaczął także manipulować Marysią. Zamyka Ingę w domu “dla jej własnego dobra". Zabiera jej klucze i telefon, a wszystko po to, by Inga nie spotkała się z Łukaszem. Inga w końcu poznaje prawdę i widzi, jak toksyczny jest Rafał. Czy zakończy tę relację?

Zobacz też:

"Przyjaciółki" wspominają 10 lat na planie serialu!

"Przyjaciółki": Już 10 lat na ekranie. Przyjaźnią się również poza planem?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy