Przyjaciółki
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7575
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wspominają 10 lat na planie serialu!

To już 10 lat serialu Przyjaciółki, który zadebiutował na antenie Polsatu 6 września 2012 roku! Z tej okazji spotkaliśmy się z Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską, Joanną Liszowską i Magdaleną Stużyńską, które podzieliły się swoimi wspomnieniami związanymi z tą produkcją.

"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu o początkach w serialu

Aktorki zgodnie stwierdzają, że nie przewidywały tego, że spotkają się kiedyś na planie dwudziestego sezonu! A jednak widzowie towarzyszą niezmiennie Indze, Zuzie, Patrycji i Ance w ich perypetiach.

- Pamiętam, że te początki były bardzo ekscytujące, bo nie wiedzieliśmy, jaki kształt przybierze ten serial, jak zostanie odebrany(...). Wszystkie miałyśmy z tego bardzo duży fun - mówi Magdalena Stużyńska, serialowa Anka. W życiu nie podejrzewałam, że będziemy rozmawiały po 10 latach i że ten serial będzie tyle trwał - dodaj Anita Sokołowska.

- Powiem szczerze i uczciwie, że ja się bardzo bałam pracy przy tym serialu, dlatego, że trzy dodatkowe kobiet na planie z takimi nazwiskami już wtedy, z takimi osobowościami... bardzo obawiałam się różnych tarć między nami. A ponieważ jestem takim typem "chłopaczary", to bardzo się bałam tej energii kobiecej (...), ale po pierwszym dniu zdjęciowym te moje obawy natychmiast się rozmyły - przyznaje Anita Sokołowska, która wciela się w rolę Zuzy.

Reklama

"Przyjaciółki": Jak serial zmienił życie aktorek?

Aktorki w specjalnym materiale opowiadają o pierwszym spotkaniu, zdradzają czy od razu się polubiły, wspominają pierwszą scenę, jaką wspólnie nakręciły i mówią, jak serial wpłynął na ich życie.

- Myślę, że przede wszystkim dzięki "Przyjaciółkom" doceniłam przyjaźń. Wcześniej byłam bardzo skoncentrowana na karierze, na pracy i gdzieś ta przyjaźń... zawsze myślałam, że mam na to czas. Doceniłam tę przyjaźń, taką kobiecą, szczerą, ale wiadomo, że o tę przyjaźń trzeba dbać i mieć na nią czas - Małgorzata Socha.

- Może w życiu nie mam takich czterech przyjaciółek, ale wiem, że jeśli kiedykolwiek zwrócę się z jakąś prośbą do dziewczyn, to jestem przekonana, że pomogą mi, że zostanę przez nie wysłuchana - mówi Anita Sokołowska.

Odtwórczynie głównych ról mówią również, ile łączy je z postaciami, w które się wcielają.

- Były takie momenty, kiedy nie bardzo Patrycję rozumiałam, a musiałam. Temperament na pewno mamy wspólny. Wydaje mi się, że ona bardzo lubi ludzi. Lubi też dawać drugą szansę i gdzieś wierzy w człowieka. I ja też mimo wszystko wierzę - mówi o swojej postaci Joanna Liszowska.

"Przyjaciółki": 10 lat z serialem

Serial "Przyjaciółki" zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek. Od początku września można oglądać 20. sezon uwielbianych przez widzów "Przyjaciółek". Ekipa i aktorzy na początku czerwca wrócili na plan i pracują nad nowymi odcinkami.

Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon "Przyjaciółek" obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków. Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia. Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody. Status "to skomplikowane", również w jubileuszowym, 20. sezonie "Przyjaciółek", będzie motywem przewodnim życia czterech kobiet, których przygody pokochali widzowie.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy