Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Janek rozpozna tajemniczego pacjenta. Szykują się kolejne kłopoty w klinice?

"Pierwsza miłość" to polski serial, który możemy oglądać na Polsacie. W nowych odcinkach Janek będzie pewny, że rozpoznał groźnego gangstera. Julia odbierze dziwny telefon od Filipa, a Kalina zacznie zamartwiać się z powodu Krystiana. Co dokładnie wydarzy się w 703. i 704. odcinku "Pierwszej miłości"? Przedstawiamy streszczenie.

Serial "Pierwsza miłość" pojawił się na antenie Polsatu już w 2004 roku. Obecnie oglądamy 20 serię produkcji. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu oraz na wsi - Wadlewo.

Główną bohaterką "Pierwszej miłości" jest Marysia. Poznajemy ją jako młodą studentkę, zakochującą się w Pawle. Serial przedstawia historię miłości tych dwoje i różne wątki pozostałych bohaterów. Co zatem wydarzy się w nowych odcinkach?

"Pierwsza miłość" odcinek 3703. - streszczenie

W odcinku 3703. "Pierwszej miłości" Janek rozpozna w klinice groźnego gangstera, o którym wcześniej pisał artykuł. Będzie miał pewność, że to mężczyzna o pseudonimie "Grabarz" - poszukiwany przez policję. Arek postanowi go wytropić, natomiast Grażyna zakaże śledztwa ze względu na zły wizerunek We-Medu po zamachu terrorystycznym.

Reklama

W nowym odcinku Julia zrezygnuje z relacji z Jakubem, jednak odbierze dziwny telefon od Filipa. Będzie zaniepokojona, ponieważ zacznie podejrzewać odkrycie jej romansu przez chłopaka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3704. - streszczenie

W odcinku 3704. "Pierwszej miłości" Arek i Marta zaczną podejrzewać, że "Grabarz" jest w klinice, aby zmienić rysy twarzy podczas operacji. Arek będzie dążył do pojmania gangstera, a w sprawę dodatkowo zaangażuje się Piotrek. Czy zrealizują swój plan?

W nowym odcinku Kalina zacznie martwić się, że Krystian wrócił do narkotykowego nałogu. Kobieta będzie chciała zapobiec cierpieniu Marlenki z tego powodu. Z kolei Krystiana odwiedzą windykatorzy.

W 3704. odcinku Śmiałek postanowi wygrać lokalne mistrzostwa piłki nożnej. Czy uda mu się znaleźć pełny skład drużyny?

"Pierwsza miłość" odcinek 3703. i 3704. - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 3703. "Pierwszej miłości" zobaczymy na antenie Polsatu 30.11 w czwartek o godzinie 18:00. Z kolei odcinek 3704. pojawi się dzień później, czyli 01.12 w piątek na tej samej stacji, o analogicznej godzinie.

Powtórki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku w TV4, o godzinie 9:00. Wcześniejsze odcinki zobaczymy także na platformie Polsat Go.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Zakazany owoc": Odcinki 357, 358, 359. Yildiz w sukni ślubnej

"Informacja zwrotna": Mateusz Morawiecki chwali serial na podstawie powieści Żulczyka

Zuzanna Grabowska:Zmieniła kolor włosów do roli w serialu "Rafi"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy