Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1338
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz wścieknie się na Cagataya i wytnie mu niezły numer

"Zakazany owoc" to turecki serial z 2018 roku, który w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Każdy odcinek przynosi nowe emocje i zwroty akcji. Yildiz dowie się o nieślubnym synu męża i postanowi się odegrać w perfidny sposób. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 357, 358 i 359 serialu "Zakazany owoc"? Zaskoczeń z pewnością nie zabraknie.

O czym jest serial "Zakazany owoc"?

"Zakazany owoc" to turecki serial obyczajowy. Co tydzień gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Akcja popularnej telenoweli rozgrywa się w Stambule, a fabuła opowiada o losach dwóch sióstr z ubogiej rodziny, a także ich przyjaciół i wrogów. Główne bohaterki pragną wieść szczęśliwe życie w stolicy, jednak z uwagi na skrajnie różne charaktery, dla każdej z nich oznacza ono co innego.  

Yildiz od początku planuje wzbogacić się poprzez ślub z bogatym, dobrze urodzonym mężczyzną. Natomiast Zeynep ciężko pracuje i nie wyobraża sobie, aby mogła zmienić stan cywilny bez miłości. Czy uda im się spełnić marzenia? Który plan okaże się bardziej skuteczny? Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie odcinków 357, 358 i 359 "Zakazanego owocu"

Reklama

"Zakazany owoc": odcinek 357. Yidiz dowiaduje się o nieślubnym synu męża

W 357. odcinku serialu "Zakazany owoc" Yildiz w brutalny sposób dowie się, że Cagatay jest ojcem syna Feyzy. Ta wiadomość wstrząśnie nią do tego stopnia, że postanowi rozmówić się z mężem. Cagatay natomiast próbuje odzyskać względu Kumru. Już pogodził się z tym, że Yildiz chce rozwodu i chce jej go dać na warunkach, jakich od początku się domagała.  

Tymczasem Arzu próbuje ostrzec Kumru przed Cagatayem. Sugeruje jej, że skoro tyle lat ukrywał nieślubnego syna, to wszystkiego można się po nim spodziewać. Córka Dogana ją wyśmiewa - ma zamiar być z Cagatayem i nic jej nie powstrzyma.  

Czytaj też: "Zakazany owoc": Feyza zdradza Cagatayowi, że Atlas jest jego synem

"Zakazany owoc": odcinek 358. Cagatay oświadcza się Kumru

W 358. odcinku serialu "Zakazany owoc" Cagatay nieoczekiwanie proponuje Ender współpracę. Chce połączyć siły przeciwko Doganowi i Yildiz. Przypomina Ender, jak Dogan się jej pozbył. Ender z Feyzą mają scysję na temat tego, że Ender zdradziła tajemnicę Feyzy.  

Tymczasem Cagatay publicznie spotyka się z Kumru w restauracji. Widząca ich przyjaciółka natychmiast powiadamia o tym Ender, która z kolei donosi o tym Yildiz. Cagatay próbuje się oświadczyć Kumru, Yildiz mu to uniemożliwia. Dogan na wieść o tym, że Kumru wróciła do Cagataya jest wściekły. Uważa, że mężczyzna chce wykorzystać jego zakochaną córkę.  

"Zakazany owoc": odcinek 359. Yildiz w sukni ślubnej, Cagatay w szoku

W 359. odcinku serialu "Zakazany owoc" Yildiz postanowi odegrać się na mężu. Wyprawi huczną imprezę, na którą zaprosi wszystkich znajomych, w tym również Cagataya. Mężczyźnie opadnie szczęka, kiedy zobaczy żonę w sukni ślubnej. Zdziwi się jeszcze bardziej, kiedy Yildiz oznajmi, że zebrali się, by odnowić przysięgę małżeńską.  

Tymczasem Kumru po ostatnich wydarzeniach postanawia zapomnieć o Cagatayu. Zrywa z nim definitywnie po tym, kiedy poznaje Omera. Mężczyzna robi na niej duże wrażenie.  

Kiedy i gdzie oglądać odcinki 357, 358 i 359 "Zakazanego owocu"? 

Serial w telewizji można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2, o godzinie 17:15. Emisja wyżej opisanych odcinków odbędzie się w następujących dniach:  

"Zakazany owoc", odcinek 357 - poniedziałek, 4 grudnia 2023; 

"Zakazany owoc", odcinek 358 - wtorek, 5 grudnia 2023; 

"Zakazany owoc", odcinek 359 - środa, 6 grudnia 2023.  

Osoby, które nie zdążą na premierę, będą mogły nadrobić zaległości, odtwarzając powtórkę w serwisie streamingowym TVP VOD. Seans każdego epizodu trwa około 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też: 

"Zakazany owoc": Kumru knuje przeciw Yildiz. Plotkuje o jej romansie z Doganem

"Zakazany owoc": Yildiz rezygnuje z rozwodu. Nie chce pomocy Kumru

"Akacjowa 38": Ile odcinków liczy serial? Prędko się nie skończy 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy