Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1110
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Kumru knuje przeciwko Yildiz. Plotkuje o jej romansie z ojcem Cagataya

"Zakazany owoc" to serial, który szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada historię dwóch sióstr, które zrobią wszystko, by zmienić swoje życie na lepsze. Co wydarzy się w odcinkach 352 i 353? Kumru podpuszcza Cagatay, przekonując go, że jej ojciec ma romans z Yildiz. Mężczyzna wykorzystuje ten fakt podczas rozprawy rozwodowej. Z ust Cagataya padają mocne oskarżenia o zdradę.

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

"Zakazany owoc" emitowany jest w Turcji od 2018 roku. Serial doczekał się tam już sześciu sezonów, a jego produkcja wciąż trwa. W Polsce podzielono odcinki na krótsze epizody, z których każdy trwa około 45 minut. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "Zakazany owoc"?

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 352 – streszczenie odcinka

Yildiz ubiega się o kredyt, by pozyskać niezbędne pieniądze na podwyższenie kapitału zakładowego. Emir wciela się w rolę jej asystenta. Niestety, kobieta musi pogodzić się z odmową banku, który nie chce przyznać jej tak dużej kwoty.

Yildiz zostaje przyjęta do zarządu holdingu. Kumru podpuszcza Cagataya mówiąc, że jej ojciec ma romans z Yildiz. Stara się również zakłócić jej rozmowy z przedstawicielką szwajcarskiego banku.

"Zakazany owoc": odc. 353 – streszczenie odcinka

Ender znajduje sposób, by zaszkodzić Arzu. Choć plan z podsłuchem nie wypalił, ma zamiar podjąć kolejne kroki, by zniszczyć rywalkę. Tymczasem Dogan dowiaduje się, że Kumru specjalnie zalała wodą dom.

Omer umawia Yildiz z przedstawicielką banku. Tymczasem Cagatay, podpuszczony przez Kumru, w sądzie zarzuca Yildiz zdradę. Kobieta jest zaskoczona słowami męża, który próbuje udowodnić, że wina za rozpad małżeństwa leży nie tylko po jego stronie.

"Zakazany owoc": odc. 352–353. Kiedy i gdzie oglądać?

Widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów serialu "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane w dniach:

  • "Zakazany owoc": odcinek 352 w poniedziałek 27 listopada,
  • "Zakazany owoc": odcinek 353 we wtorek 28 listopada.

Powtórki wszystkich odcinków serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć na platformie VOD TVP. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku.

Zobacz także:

"Akacjowa 38". Mieszkańcy świętują Sylwestra, a Justa czekają konsekwencje jego czynów

"Rolnik szuka żony": Uczestnicy wybrali! W programie polały się łzy

"Na dobre i na złe": Poryw namiętności w szpitalnym kantorku. Zostaną przyłapani!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy