Akacjowa 38 odc. 235-237. Mieszkańcy świętują Sylwestra, a Justa czekają konsekwencje jego czynów

Serial "Akacjowa 38" już jakiś czas temu podbił nasze serca. W kolejnych odcinkach będziemy mogli śledzić losy bohaterów, którzy wspólnie będą obchodzić Nowy Rok. Czy wszyscy mieszkańcy będą się dobrze bawić? W przyszłym tygodniu widzów czekają poruszające chwile.

"Akacjowa 38" to serial kostiumowy, który opowiada o losach mieszkańców kamienicy i ich służących w Madrycie na przełomie XIX i XX wieku. Śledzimy losy głównej bohaterki Manueli, która zmuszona do zmiany tożsamości ucieka od konsekwencji z przeszłości. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Akacjowa 38 odc. 235. Streszczenie

Ranny German wraca razem z Manuelą i Leandro na Akacjową. Kobieta mówi wszystkim, że po drodze zmarła jej córka. Cayetana w dalszym ciągu planuje mścić się na Manueli i Germanie.

Wszyscy mieszkańcy ulicy Akacjowej wspólnie świętują sylwestra w ciastkarni La Deliciosa. Natomiast Juliana towarzyszy radzącej sobie z żałobą po stracie męża, Susanie.

Reklama

Akacjowa 38 odc. 236. Streszczenie

Casilda boi się, że spotka ją nieszczęście. Przez to nie wychodzi ze swojego pokoju. Z kolei Paciencia jest niezwykle szczęśliwa, ponieważ dostała prezent na Trzech Króli. Wierzy, że jest on od Servanda. Tak naprawdę przygotował go Victor dla Marii Luisy.

German w rozmowie z Justem oświadcza, że dowody na to, że mężczyzna zabił markiza de Sanchidrian są już zabezpieczone u notariusza.

Akacjowa 38 odc. 237. Streszczenie

Justo niespodziewanie dostaje ataku bólu. Prosi Cayetanę o podanie mu lekarstwa. Kobieta widzi w tym jednak szansę na dowiedzenie się prawdy. Chce Wiedzieć, czym German straszył Justa.

Mieszkańcy kamienicy przy Akacjowej obchodzą Święto Trzech Króli. Victor dostrzega, że Paciencia nosi szpilki do włosów, które kupił Marii Luisie.

Akacjowa 38 odc. 235-237. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinki 235-237 będzie można oglądać już od poniedziałku 20 listopada. Odcinek 236 zostanie wyświetlony we wtorek 21 listopada, a 237 w czwartek 23 listopada. Serial emitowany jest na kanale TVP 2 o godzinie 18:45.

Serial można również oglądać poprzez platformę streamingową TVP VOD.

Zobacz także:

Bolesny powrót Cichopek do rzeczywistości. Na takie wieści nawet Kurzajewski bezradny

A jednak, Kondrat pilnie potwierdza i oficjalnie ogłasza to o żonie. Jest inaczej niż ludzie myśleli

Dotarli do nieślubnych córek Hryniewicza. Reakcja aktora "Na Wspólnej" zaskakuje 

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: streszczenia odcinków | Akacjowa 38 | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy