Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Zaginiony pierścionek zaręczynowy. Czy dojdzie do zaręczyn Emilki i Bartka?

Przed nami kolejne, emocjonujące wątki w "Pierwszej miłości". W nowym odcinku Bartek zapowie Śmiałkowi zaręczyny z Emilką. Nagle zginie pierścionek zaręczynowy. Tomek weźmie udział w konkursie kulinarnym, w którym będzie mógł wygrać wyjazd do Paryża. Co na to Jolka? Czego jeszcze możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu? Przedstawiamy dokładne streszczenie odcinka 3700., 3701. i 3702.

"Pierwsza miłość" to polski serial emitowany od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek pojawił się w 2004 roku, obecnie możemy oglądać 20 serię produkcji. O czym jest 'Pierwsza miłość"?

Główną bohaterką "Pierwszej miłości" jest Marysia, którą poznajemy jako młodą studentkę medycyny. Dziewczyna wyjechała na studia do Wrocławia z pobliskiej wsi - Wadlewo. W dużym mieście poznaje Pawła - swoją pierwszą miłość. Serial przedstawia historię miłości, a także życiowe perypetie pozostałych bohaterów

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3700. - streszczenie

W odcinku 3700. Wekslerowie będą cieszyć się z kupna Barbariana, jednak spór może nastąpić przy koncepcjach na prowadzenie biznesu. Tomek postanowi wziąć udział w konkursie kulinarnym, dzięki któremu wyjedzie do Paryża. Jolka wpadnie na pomysł, jak nie dopuścić do wygranej ukochanego, ponieważ nie wyobraża sobie rozłąki. 

W nowym odcinku "Pierwszej miłości" Krystian przeprowadzi się do tego samego bloku, gdzie mieszkają Kalina i Oskar. Od teraz mężczyzna będzie mógł widywać córkę bez pozwolenia. Tymczasem Arek dostanie stanowisko dziennikarza śledczego, jednak Marta zacznie obawiać się o jego bezpieczeństwo. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3701. - streszczenie

W odcinku 3701. "Pierwszej miłości" Tomek z wielką nadzieją weźmie udział w konkursie kulinarnym. Wydarzy się jednak coś, czego nie przewidział. Czy to koniec jego szansy na wyjazd do Paryża?

W nowym odcinku Bartek powie Śmiałkowi, że chce oświadczyć się jego córce. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, nagle zginie pierścionek zaręczynowy. Z kolei Kalina i Oskar przeprowadzą rozmowę z Krystianem i Oliwką na temat dalszych relacji z Marlenką. W trakcie spotkania zachowanie Krystiana wzbudzi w Kalinie negatywne wspomnienia

"Pierwsza miłość" odcinek 3702. - streszczenie

W odcinku 3702. Krystyna będzie przekonana, że pierścionek, który znalazła jest znakiem na zbliżające się zaręczyny ze Śmiałkiem. Dojdzie do niezręcznej sytuacji. W końcu Bartek wręczy zgubę Emilce. Zaskoczy wszystkich, proponując świadków na ich ślub. 

W nowym odcinku "Pierwszej miłości" Małgosia poprosi Adama o pomoc przy operacji nieznanego, bogatego pacjenta. Biernacki będzie miał opory, gdy mężczyzna zażyczy sobie natychmiastowej i poważnej zmiany wyglądu. Tymczasem Kinga zacznie wracać do siebie po chorobie, jednak i tak nie odczuje pełnego spokoju. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3700., 3701., 3702. - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" zobaczymy w Polsacie o godzinie 18:00 już w następnym tygodniu. W jakich dniach? Oto lista:

  • 27 listopada 2023 w poniedziałek - odcinek 3700.;
  • 28 listopada 2023 we wtorek - odcinek 3701.;
  • 29 listopada 2023 w środę - odcinek 3702.

Powtórki "Pierwszej miłości" są emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do piątku, o godzinie 9:00. Z kolei wszystkie epizody można obejrzeć na platformie Polsat Go

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

Patryk Cebulski dołącza do obsady "Pierwszej miłości"

"Klan": Odcinek 4238. Willa na Sadybie pozostanie w rodzinie Lubiczów!

Anna Cieślak o serialu "Rafi": Potrzebujemy jasnych opowieści i dobrych ludzi

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy