Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Różowe lata 90.": Ashton Kutcher o powrocie do serialu! Nie mógł powiedzieć "nie"

Kolejny uwielbiany serial wraca po latach. Tym razem za sprawą Netflixa widzowie będą mogli zobaczyć dalsze losy bohaterów popularnych "Różowych lat 70.". Sitcom stał się szybko produkcją kultową, a dla aktorów, z których kilku dopiero zaczynało swoją karierą, trampoliną do sławy.

"Różowe lata 90.": Ashton Kutcher o powrocie

"Pojawienie się na planie było przesiąkniętym nostalgią przeżyciem" - powiedział Ashton Kutcher w rozmowie z serwisem Variety. "Serial kręcą ci sami ludzie, którzy zrobili 'Różowe lata 70."

Aktor wspomniał również, że wraz z żoną [Mila Kunis - przyp. red.] nie mieli problemu z ponownym wcieleniu się w swoich dawnych bohaterów. Chcieli wrócić w sequelu, ponieważ tak należało postąpić. Oprócz tego była to świetna zabawa.

"Zastanawialiśmy się z Milą nad powrotem" - zaczyna Kutcher. "Pomyśleliśmy, że tak naprawdę jesteśmy w tym miejscu w naszej karierze tylko dzięki temu serialowi. Wracajmy i zagrajmy znowu. Zjawiliśmy się więc na planie i przez cały tydzień świetnie się bawiliśmy".

Reklama

"Różowe lata 90.": O czym opowie serial?

Akcja realizowanego przez Netflixa "That '90s Show" będzie rozgrywać się w 1995 roku. Widzowie będą śledzić losy Leii Forman (Callie Haverda), córki Erica i Donny, których w oryginalnym serialu zagrali Topher Grace i Laura Prepon. W trakcie letnich wakacji odwiedzi ona swoich dziadków, Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith). W sequelu w gościnnych rolach pojawią się Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon i Wilder Valderrama.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu: "Hello, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda. Seks, narkotyki i rock’n’roll — ten styl życia nigdy nie umiera, po prostu zmienia postać".

"Różowe lata 70.": Trampolina do sławy

Pierwszy odcinek "Różowych lat 70." trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., natomiast ostatni - 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji FOX. W jego obsadzie pojawili się m.in. Topher Grace, Laura Prepon, a także Mila Kunis, Danny Masterson, Ashton Kutcher oraz Wilmer Valderrama.

Zobacz też:

"Eragon": Disney zrealizuje serial na podstawie powieści fantasy

"Stranger Things": Joe Keery wydaje nowy solowy album

"Wiedźmin": Henry Cavill ma COVID-19. Prace na planie wstrzymane

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Ashton Kutcher | Mila Kunis | Różowe lata 70.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama