Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"1899": Szalona przygoda! Megaprodukcja twórców "Dark" od dziś na Netflix!

Fani "Dark" długo czekali na ten dzień. 17 listopada na Netflix zadebiutował pierwszy sezon europejskiej megaprodukcji zatytułowanej "1899". Ale to nie wszystko - w ofercie platformy pojawiła się również finałowa seria czarnej komedii "Już nie żyjesz".

"1899": Fabuła serialu

1899 rok. Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

"1899": Ośmioodcinkowa historia

Rozpisana na osiem odcinków historia śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku.

Reklama

Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy mają te same marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu oraz nowe życie za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót.

"Już nie żyjesz": Fenomenalna czarna komedia

Fabuła czarnej komedii koncentruje się wokół losów spiętej i spokojnej wdowy (Christina Applegate) oraz jej nowej przyjaciółki, która ukrywa tajemnicę z przeszłości. Producentami serii są Liz Feldman, Will Ferrell, Adam McKay. W serialu w głównych rolach zobaczymy Christiną Applegate oraz Lindę Cardellini.

Applegate została doceniona za swoją rolę - otrzymała nominacje do Złotego Globu, Critics’ Choice Awards, Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. Jednak aktorka pozostaje skromna, mówiąc, że sukces zawdzięcza Liz Feldman i Lindzie Cardellini, która w serialu gra jej najlepszą przyjaciółkę.

"1899" i "Już nie żyjesz": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon europejskiej megaprodukcji "1899" i finałową odsłonę "Już nie żyjesz" można oglądać na Netflix od 17 listopada 2022 roku.

Zobacz też:

"Wielkie kłamstewka" nie powrócą z trzecim sezonem?'

"The Crown": Gwiazdy serialu odpowiadają na krytykę

"Westworld": Luke Hemsworth rozczarowany skasowaniem serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Maciej Musiał | Christina Applegate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy