Wielkie kłamstewka Big Little Lies
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 92
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wielkie kłamstewka" nie powrócą z trzecim sezonem?

"Wielkie kłamstewka" okazały się wielkim hitem HBO. Widzowie pokochali serial z gwiazdorską obsadą, który jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Liane Moriarty. Od dłuższego czasu nie milkną spekulacje na temat kontynuacji. W jednym z ostatnich wywiadów Zoe Kravitz twierdzi, że powstanie trzeciego sezonu nie jest prawdopodobne.

"Wielkie kłamstewka": O czym jest serial?

To historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami kobiet. W spokojnym, nadmorskim miasteczku pełnym ukrytych konfliktów i pilnie strzeżonych tajemnic dochodzi do tragedii, co uruchamia lawinę podejrzeń i spekulacji. Pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Serial "Wielkie kłamstewka" w przewrotny sposób ukazuje wyzwania, z jakimi muszą mierzyć się na co dzień kochające matki, za wszelką cenę próbujące zapobiec wkroczeniu w ich życie chaosu. Produkcja podejmuje temat mitu perfekcyjnego rodzinnego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw i przyjaźni. 

Reklama

W główne role kobiet, w których pozornie idealnym życiu nic nie jest takie, jakim się wydaje, wcielają się Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Partnerują im Alexander Skarsgård, Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper i Jeffrey Nordling. Autorem scenariusza jest wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy David E. Kelley.

"Wielkie kłamstewka": Trzeci sezon nie powstanie?

Zoe Kravitz w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że uważa, że serial nie powróci z trzecim sezonem. Obsada na przestrzeni ostatnich lat była pytana o możliwość kontynuacji serialu HBO i odpowiadała ostrożnie, lecz wątpliwie. Teraz na ten temat wypowiedziała się Kravitz.

Odpowiadając na pytania fanów "GQ", Zoe Kravitz potwierdza, że powrót "Wielkich kłamstewek" z trzecim sezonem jest wysoce nieprawdopodobny. Aktorka, który wcielała się w postać Bonnie, wyjaśnia, że chociaż dużo mówi się o potencjalnej kontynuacji, nie byłoby w porządku ją tworzyć bez reżysera Jean-Marca Vallée, który zmarł w grudniu zeszłego roku.

"(...) Dużo rozmawialiśmy o zrobieniu trzeciego sezonu. Niestety, Jean-Marc Vallée, nasz niesamowity reżyser, zmarł w zeszłym roku. To bolesne. Nie wyobrażam sobie dalszego działania bez niego. Naprawdę był wizjonerem tego serialu (...) - wyznała.

Czytaj więcej: "Wielkie kłamstewka": Aktorka krytykuje nierealistyczne sceny nagości

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wielkie kłamstewka | Zoe Kravitz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy