Matylda
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 186
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Matylda": Stan zdrowia Matyldy wciąż się pogarsza. Co na to Boden?

Czy Matylda zdoła się podnieść po decyzji Witolda i znajdzie odwagę, by zawalczyć o swoją miłość? Jak zareaguje Helena na odmowę wsparcia finansowego? Na te i wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w streszczeniu odcinka piątego serialu "Matylda". Losy bohaterów coraz bardziej się mieszają, a kolejny odcinek z pewnością nie pozwoli wam odejść od telewizorów.

"Matylda" jest polskim serialem kostiumowym, którego akcja rozgrywa się po powstaniu styczniowym. Główną bohaterką jest fascynująca i zbuntowana osiemnastolatka - Matylda. Po swojej ucieczce z pensji trafia do przyjaciół ojca mieszkających w Brzezinie. Tam poznaje prawdę o swoim ojcu i przeżywa pierwszą miłość. Na platformie TVP VOD dostępnych jest 9 odcinków, a zaplanowanych jest 13. My już wiemy, co dzieje się w 5 odcinku serialu "Matylda". Ciekawi? Przeczytajcie streszczenie.  

"Matylda" odcinek 5. - streszczenie

W odcinku 4.Matylda dowiaduje się, że Witold zmienił zdanie i nie dopuści do ślubu dziewczyny z lekarzem Bodenem. Załamana dziewczyna trafia do łóżka. W piątym odcinku serialu "Matyldy" stan dziewczyny się pogarsza. Matylda jest załamana i nie może dojść do siebie pomimo troskliwej opieki ochmistrzyni Gieni. Kobieta sugeruje, że na bolączki Matyldy może pomóc tylko doktor Boden.  

Reklama

To jednak nie wszystko, co wydarzy się w piątym odcinku Matyldy. Streszczenie odcinka zdradzi wam, co dzieje się u pozostałych bohaterów. Jak reaguje na decyzję Witolda Boden? Mężczyzna ku zdziwieniu wszystkich wystawia swój dom na sprzedaż. Żabiński zaczyna się zastanawiać, jakie są prawdziwe motywacje doktora.  

Z kolei Helena zwraca się z prośbą o pomoc finansową do Ważkowej. Ta jednak odmawia jej ze względu na plany wydania Matyldy za Rosjanina. Helena w piątym odcinku serialu podejmie drastyczne decyzje. A co się dzieje u Tadeusza? Biliński kontynuuje swoją tułaczkę, która zaprowadzi go do pałacu dawnego przyjaciela - Szawernowskiego

"Matylda" odcinek 5. - gdzie obejrzeć i kiedy?

Serial "Matylda" dostępny jest z wyprzedzeniem na platformie TVP VOD. Na szczęście jest także emitowany na kanale telewizji polskiej. Piąty odcinek serialu możecie obejrzeć w TVP 1 w Wielkanoc 31 marca 2024 roku o godzinie 20:20.  

Przeczytaj także:

Najpopularniejszy romans ostatnich lat. Prace nad ósmym sezonem rozpoczęte

Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w tym tygodniu?

Serial z pogranicza magii i snu. Gwiazda zdradza wszystkie jego sekrety

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: seriale | TVP Seriale | TVP 1 | polskie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy