M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391933
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ewa Kasprzyk była zdradzana i... zdradzała!

Ewa Kasprzyk, czyli Weronika Sobańska z „M jak miłość”, dopiero niedawno wyznała, że jej małżeństwo z Jerzym Bernatowiczem rozpadło się, bo mąż ją zdradzał, o czym dowiedziała się przez przypadek. - Wybaczałam zdrady, bo... sama też nie byłam święta – powiedziała aktorka.

Ewa Kasprzyk: Związki

Ewa Kasprzyk nie kryje, że dopiero kiedy wyszło na jaw, że mężczyzna, z którym była związana przez ponad trzydzieści lat, zdradza ją, i to z dobrze jej znaną kobietą, postanowiła się rozwieść. Choć wcześniej już od pewnego czasu nie mieszkała z mężem, zdecydowała się definitywnie zakończyć małżeństwo z Jerzym Bernatowiczem właśnie z powodu zdrady. Zwłaszcza że... sama też nie była bez winy! W dniu, kiedy złożyła w Sądzie Okręgowym w Gdańsku pozew rozwodowy, była już w związku ze swym obecnym ukochanym, Michałem Kozerskim.

- Potwierdzam - miałam do czynienia ze zdradą. Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę, bo sama też nie jestem święta - powiedziała w wywiadzie dla "Na żywo".

Reklama

Ewa Kasprzyk bardzo długo nie wiedziała, że jej mąż ma inną... Odkryła to przypadkiem.

- Dostawałam przez rok smsy pod męskim pseudonimem. Potem okazało się, że znałam tę kobietę. Nie czułam potrzeby rewanżu... Miałam to szczęście, że mogłam ulokować uczucia gdzie indziej - wyznała Krzysztofowi Ibiszowi w programie "Zrozumieć kobietę".

Zobacz też: Polski aktor stracił żonę w katastrofie lotniczej

Ewa Kasprzyk: Decyzja o rozwodzie

Jeszcze przed podjęciem decyzji o rozwodzie Ewa Kasprzyk widywana była w towarzystwie młodszego od niej o 25 lat Jakuba Michalskiego. Co prawda zarzekała się, że łączy ją z nim jedynie przyjaźń i wspólne zawodowe plany, ale tabloidy i tak odsądziły ją od czci i wiary...

Niedawno aktorka pojawiła się na jednej z imprez z pięknym pierścionkiem na serdecznym  palcu lewej dłoni zarezerwowanym zwyczajowo dla... obrączek. Na pytanie fotoreporterów, czy wyszła za swojego partnera - brokera morskiego Michała Kozerskiego - odpowiedziała, że nie potwierdza i nie zaprzecza. Tymczasem tygodnik "Dobry Tydzień" ogłosił, że para jest już po ślubie, a małżeńską przysięgę złożyła sobie w Republice Południowej Afryki! Kilka tygodni wcześniej Ewa Kasprzyk wyznała na łamach "Zwierciadła", że podczas wakacji w Grecji - a konkretnie pod Akropolem w Atenach - zaręczyła się...

Zobacz też: Krzysztof Kowalewski: Burzliwe życie uczuciowe aktora

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są parą od trzech lat, ale znają się znacznie dłużej. Zakochali się w sobie dopiero niedawno, gdy przypadkiem wpadli na siebie w Gdańsku.

- Kupił mnie komplementami - żartuje aktorka i dodaje, że tak naprawdę zakochała się w Michale, gdy zaakceptowała go jej... suczka Shakira.

Para wystąpiła razem w 1. edycji show "Power Couple". Ewa Kasprzyk zgodziła się na to, by zamknąć usta plotkarzom.

- Wyszliśmy z szafy i sami wszystko opowiedzieliśmy o sobie - twierdzi.

Dziś odtwórczyni roli Weroniki Sobańskiej w "M jak miłość" jest do szaleństwa zakochana w swym partnerze. Ufa mu bezgranicznie i wierzy, że nigdy już nie poczuje smaku zdrady...

Zobacz więcej:

Maria Probosz była ikoną seksu!

Jerzy Dobrowolski: Z nałogu nie mogła wyciągnąć go nawet żona

Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy