Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Cichopek o związku Zduńskich: "To inspiracja dla wszystkich"

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Nie da się zaprzeczyć, że to dzięki serialowi zdobyła ogromną popularność i rozpoznawalność. Dziś nie może opędzić się od propozycji pracy. W rozmowie z "Faktem" wypowiedziała się na temat priorytetów w życiu, a także... o serialowym małżeństwie Zduńskich!

Losy serialowej Kingi Zduńskiej przeplatają się z historią Piotrka prawie od samego początku "M jak miłość". Zaczynali jako zakochani w sobie nastolatkowie, następnie bardzo szybko się pobrali. Na przestrzeni lat ich związek przeszedł wzloty i upadki, lecz finalnie, para tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Co Katarzyna Cichopek, wcielająca się od lat w postać Kingi Zduńskiej sądzi o serialowym małżeństwie?

Aktorce pozostaje mieć nadzieję, że scenarzyści nie postanowią przerwać sielanki i namieszać między tą dwójką.

Zobacz również: Jak nie przegiąć z retuszem zdjęć? Te gwiazdy uczą na swoich błędach! Doda, Rozenek, Wieniawa, Kazadi były krytykowane za retusz - pomponik.pl

Reklama

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na nudę

Kiedy kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, dla wszystkich fanów pary było to niemałym szokiem. Choć wcześniej uchodzili za małżeństwo wręcz idealne, okazało się, że ich związek trawił kryzys. Aktorka i tancerz w pierwszej połowie marca wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że po siedemnastu latach bycia razem podjęli decyzję o rozwodzie.

Oprócz "Mjm" Cichopek występuje w "Pytaniu na śniadanie", a teraz wiele wskazuje na to, że nie będzie to jedyny program z jej udziałem. Pod koniec czerwca pojawiły się pierwsze wieści o nowym programie w TVP Kobieta właśnie z Cichopek; "Operacja aranżacja" to projekt, w którym gwiazda - wraz z architektem Jonatanem Kilczewskim - ma być odpowiedzialna za metamorfozy mieszkań.

Teraz okazuje się, że to nie koniec zmian w zawodowym życiu Cichopek! Wkrótce wystartuje druga edycja programu: "You Can Dance - nowa generacja" z nowym jury. Na jednym z foteli jurorskich zasiądzie właśnie gwiazda "M jak miłość"!

Katarzyna Cichopek z pewnością nie narzeka na nudę, wyznacza jasno swoje priorytety.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1667. Roszady obsadowe u Mostowiaków! Powrót młodzieńczej miłości Marysi!

Monika Mielnicka świeci pośladkami nad Adriatykiem! Spędza czas z rodziną

"M jak miłość": Odcinek 1667. Dawid złamie Basi serce!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL