Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika Mielnicka świeci pośladkami nad Adriatykiem! Spędza czas z rodziną

Monika Mielnicka, szerokiej widowni serialowej znana przede wszystkim jako najmłodsza pani Mostowiakowa w "M jak miłość", po wielu perypetiach dotarła do malowniczego miasteczka Sukošan położonego w północnej części Dalmacji na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. W końcu może odetchnąć pełną piersią w towarzystwie swojego ukochanego Oskara Paradowskiego… i słodkiego brzdąca.

Gwiazda "Emki" od początku relacjonowała swoją wyprawę do Chorwacji na Instagramie. Już na lotnisku w Warszawie przeżyła horror. Tłok, kolejki, fatalna organizacja… 

Dość powiedzieć, że do miejsca docelowego, leżącego ok. 7 kilometrów od historycznego miasta Zadar, dotarła z kilkunastogodzinnym opóźnieniem!

Monika Mielnicka: Wymarzone wakacje w Chorwacji z… dzieckiem!

Aktualnie aktorka stara się zapomnieć o koszmarze na lotnisku i w pełni korzysta z uroków Chorwacji. Udało się nam dotrzeć do zdjęć ślicznie już opalonej Moniki Mielnickiej. Trzeba przyznać, że figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka! 

Reklama

Na usta ciśnie się pytanie: czy dziecko, które tulą na fotografiach z plaży ona i jej ukochany Oskar Paradowski, wicemistrz świata w pięcioboju nowoczesnym, to ich latorośl? Czyżby gwiazda "M jak miłość" ukrywała przed fanami, że jest już mamą?

Przeprowadziliśmy małe dochodzenie, z którego wynika,  że słodki chłopczyk na zdjęciach z popularną aktorką i utytułowanym sportowcem to synek jednej sióstr Moniki Mielnickiej. Okazuje się, że serialowa Liliana jest osobą bardzo rodziną. Wakacje spędza w towarzystwie nie tylko swego chłopaka, ale także dwóch sióstr i brata oraz ich najbliższych. 

Monika Mielnicka: Kariera

Zanim w 2018 roku Monika Mielnicka dostała rolę Liliany Banach-Mostowiak w najpopularniejszym polskim serialu "M jak miłość", jako szesnastolatka zadebiutowała w "Powidokach" Andrzeja Wajdy. Jeszcze wcześniej występowała na deskach bialskiego Teatru Słowa. 

22-letnia Monika Mielnicka ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie "Odbicie" (wyróżniło ją nią jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów "Open Space 2019" na Łotwie) oraz nagrodę Srebrne Synchrony 2019 w kategorii najlepsza aktorka w dubbingu VOD i tv za film Wytwórni Disneya "Kim Kolwiek". W swoim dorobku gwiazda "Emki" ma ponadto role w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" i "Komisarzu Aleksie".

Monika Mielnicka jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Kocha szybką jazdę samochodem i fit kulinaria.

Monika Mielnicka: Instagram i TikTok

Świetnie zapowiadająca się młoda gwiazda "M jak miłość" jest bardzo aktywna zarówno na Instagramie (34 tys. obserwujących), jak i na TikToku (320 tys. fanów). 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL