M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kacper Kuszewski odchodzi z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zastąpi go Michał Wiśniewski!

Wiele wskazuje na to, że nadchodząca, 15. już edycja programu: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie pełna zaskoczeń. W kolejnej odsłonie, która najprawdopodobniej jesienią zawita do TV, zobaczymy oczywiście nowych uczestników, ale też… nowego jurora! Kacper Kuszewski, który dotychczas – obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej oraz Adama Strycharczuka – oceniał występy – postanowił odejść z programu.

Kacper Kuszewski odchodzi

To już pewne! Po kilku latach zasiadania w fotelu jurora Kacper Kuszewski żegna się z programem: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor pożegnał się z widzami, przy okazji zdradzając, kto zostanie jego następcą. To nazwisko może zaskoczyć!

"Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1. Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście!" - przekazał Kuszewski.

Reklama

Zobacz też: Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość"?!

Michał Wiśniewski jurorem "TTBZ"!

W poście opublikowanym na oficjalnym facebookowym poście "TTBZ" Kacper Kuszewski zdradził również, kto zajmie jego miejsce. Okazuje się, że będzie to... Michał Wiśniewski!

Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie!

Były już juror polsatowskiego show zapowiedział również, że wkrótce pojawi się zupełnie nowej produkcji:

A z Państwem zobaczę się w Polsacie jesienią, w nowym serialu "Tatuśkowie", gdzie gram jedną z głównych ról. Mam nadzieję, że on również podbije Państwa serca. Do zobaczenia!

Jak widać, 15. edycja programu: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapowiada się bardzo ciekawie! Czekacie na nową odsłonę "TTBZ"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy