M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kacper Kuszewski wraca do Grabiny!

Zaginięcie młodego Mostowiaka (Krystian Domagała), który wyjechał z Grabiny po tym, jak został zdradzony i porzucony przez ukochaną żonę Lilkę (Monika Mielnicka), sprawi, że do Polski przyleci jego ojciec Marek (Kacper Kuszewski). Cel jego wizyty będzie oczywisty: odnalezienie niedającego rodzinie znaku życia Mateusza. Poznaj szczegóły!

Przypomnijmy, że w finale 21. sezonu "Emki"| załamany po rozstaniu z żoną młody Mostowiak wsiadł do tira jadącego do Gdyni.

Z nikim z rodziny nie pożegnał się osobiście. Jedyne, co zrobił przed wyjazdem z Grabiny, to wysłanie babci Basi (Teresa Lipowska) SMS-a tej treści:  "Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... Mateusz"...

Przez całe wakacje Mateusz słowem nie odezwie się do bliskich. Barbara będzie odchodziła od zmysłów z niepokoju o wnuka.

By go odnaleźć, zatrudni agencję detektywistyczną Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Zaalarmuje też przebywających obecnie w Australii Marka i jego żonę Ewę (Dominika Kluźniak).

Reklama

Marek Mostowiak niezwłocznie wsiądzie w samolot i przyleci do Polski, by osobiście włączyć się w poszukiwania zaginionego syna. Widzowie dowiedzą się tego z 1595. odcinka "Emki".

Czy to oznacza, że Kacper Kuszewski zdecydował się wrócić do pracy w najpopularniejszym polskim serialu po trzyletniej przerwie?

A może pojawi się w nim tylko gościnnie jako gwiazda specjalna? Odpowiedzi na te pytania stanowią obecnie najpilniej strzeżoną tajemnicę produkcji.

Źródło: AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy