Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie tylko "Gra o tron". HBO Max zapowiada nowości na sierpień

Sierpień na HBO Max to nie tylko prequel "Gry o tron". Oprócz "Rodu smoka" na platformę trafią pozycje dla starszego i młodszego widza.

"Miasto na wzgórzu", premiera sezonu trzeciego: 1 sierpnia

Trzeci sezon serialu kryminalnego; po odejściu z FBI i wrzuceniu swojej odznaki do wody, Jackie Rohr dostaje od losu nową szansę i zostaje zatrudniony jako ochroniarz zamożnej rodziny. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne.

"Fortitude", premiera: 1 sierpnia

Trzymający w napięciu serial, którego akcja toczy się w bardzo niecodziennym miejscu - małym, górniczym miasteczku położonym za kołem podbiegunowym. Fortitude jest bardzo spokojnym i bezpiecznym miejscem. Wszystko zmienia się, kiedy jednym z najbezpieczniejszych miejsc na Ziemi wstrząsa brutalna zbrodnia.

Reklama

"Branża", premiera: 2 sierpnia

Drugi sezon serialu HBO o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków. Spojrzenie na świat międzynarodowych finansów, oczami ambitnych dwudziestolatków walczących o swoją przyszłość.

"Statyści", premiera: 2 sierpnia

Scenarzystami i reżyserami serialu są Ricky Gervais i Stephen Merchant, twórcy serialowego hitu "Biuro". Tym razem zainteresowali się środowiskiem statystów, z definicji przyciągającym ludzi o wygórowanych ambicjach artystycznych, niekoniecznie popartych talentem.

"Gość z Ameryki", premiera: 2 sierpnia

Czteroczęściowy miniserial przedstawiający historię imponującej podróży byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Theodore'a Roosevelta, próbującego zdobyć ostatnią nieodkrytą rzekę w Brazylii: River of Doubt. Podczas tej niebezpiecznej podróży Amerykaninowi towarzyszy brazylijski pionier i ekspert, pułkownik Cândido Rondon.

"Rodzice", premiera: 5 sierpnia

Trzeci sezon serialu pokazującego paradoks, który zna każdy rodzic, chociaż nigdy się do tego nie przyzna - że jest gotowy oddać życie za swoje dzieci, ale czasem ma też ochotę je zabić. W głównych rolach Martin Freeman oraz Daisy Haggard.

"Morderca z Pembroke", premiera: 5 sierpnia

W 2006 roku detektyw postanawia ponownie otworzyć dwie nierozwiązane sprawy morderstw z lat 80. XX wieku. Śledztwo łączy je z szeregiem włamań. Zespół śledczy musi znaleźć więcej dowodów, zanim sprawca zostanie warunkowo zwolniony.

"Sherlock", premiera czterech sezonów: 11 sierpnia

Ulubiony detektyw świata wyłania się z mgły. Z błyskotliwym scenariuszem i niezapomnianymi występami aktorów wcielających się w role dwóch głównych bohaterów: Benedict Cumberbatch jako Sherlock Holmes oraz Martin Freeman jkao Dr. John Watson.

"Ród smoka", premiera: 22 sierpnia

Akcja "Rodu smoka" rozgrywać się będzie na 200 lat przed wydarzeniami pokazanymi w serialu "Gra o tron". Opowie on o upadku władającego smokami rodu Targaryenów, do którego doprowadziła wojna domowa. Scenariusz powstał na podstawie powieści Martina zatytułowanej "Ogień i krew".

"Ostry dyżur", premiera sezonów VII-XII: 28 sierpnia

Kultowy serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Julianna Margulies, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney.

"Biuro", premiera 30 sierpnia

Serial oparty na popularnej brytyjskiej komedii odcinkowej pod tym samym tytułem. Akcja "Biura" koncentruje się na Dunder Mifflin - firmie ze Scranton w Pensylwanii zajmującej się papierem. Przy pomocy stylu mockumentary, znanego z oryginalnego formatu, serial przedstawia zmagania z losem biedaków pracujących w społecznie dusznym środowisku pod kierownictwem szefa z urojeniami (w tej roli świetny Steve Carell).

Zobacz też:

Natalia Safran: Piękna Polka, która podbiła Hollywood!

"Ród smoka": Prequel "Gry o tron" bez scen przemocy seksualnej

Pedro Pascal w nowym serialu HBO. Zagra dentystę zamieszanego w morderstwo

Będzie animowana wersja "Gremlinów". Zach Galligan na planie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL