Reklama

Game of Thrones

Gra o tron

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gra o tron": Maisie Williams przeszła metamorfozę! Nowy wygląd szokuje

Aktorka znana z serialu "Gra o Tron" pochwaliła się na Instagramie nowym wyglądem. Maisie Williams, wcielająca się w postać Aryi, postanowiła przejść drastyczną metamorfozę. Jak zareagowali internauci?

Maisie Williams aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 10 mln fanów. Internauci często mogą podziwiać metamorfozy gwiazdy, która uwielbia eksperymentować z wyglądem. Na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała nowy wygląd.

Maisie Williams ogoliła głowę

Tym razem gwiazda "Gry o Tron" postawiła na radykalną transformację. Maisie Williams ogoliła głowę! Jej włosy mają obecnie zaledwie kilka milimetrów długości. Jak zareagowali fani 25-latki?

Reakcja internautów była bardzo pozytywna. Fani są zachwyceni odważnym krokiem aktorki i zasypali ją komplementami w komentarzach. Maisie Williams wypoczywa na wakacjach na Seszelach. Ostatni czas był dla niej szczególnie pracowity.

Reklama

"Pistol": Maisie Williams zagrała w serialu o kultowym zespole

W serialu "Pistol", opowiadającym o kultowym zespole Sex Pistols zobaczymy Maisie Williams, która wciela się w rolę ikony punku, Jordan. Jordan, czyli Pamela Rooke, nie doczekała niestety premiery serialu - zmarła w niedzielę, 3 kwietnia, w wieku 66 lat. Powodem jej śmierci była seria chorób związanych z nowotworem. Williams pożegnała ją we wzruszającym wpisie na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram.

Produkcja to adaptacja książki gitarzysty Sex Pistols, Steve’a Jonesa, zatytułowanej "Lonely Boy: Tales From a Sex Pistol". W roli Jonesa w serialu "Pistol" występuje Toby Wallace. Pozostałych muzyków legendarnej punkowej grupy zagrali Anson Boon jako John Lyndon, Christian Lees (Glen Matlock), Louis Partridge (Sid Vicious) oraz Jacob Slater (Paul Cook).

W obsadzie "Pistol" są także Thomas Brodie-Sangster ("Gambit królowej"), który gra menadżera grupy Sex Pistols Malcolma McLarena, oraz Talulah Riley, która wcieliła się w rolę partnerki McLarena, projektantki mody Vivienne Westwood.

Serial miał premierę 31 maja 2022 r.

Zobacz też:

"Ród smoka": Są pierwsze recenzje. Bardzo entuzjastyczne

"Gra o tron": Paddy Considine odrzucił rolę w serialu. Teraz naprawi błąd!

"Ród smoka": Matt Smith dosadnie o scenach seksu w prequelu "Gry o tron"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama