Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Co się stanie z Yamanem? Czy Ali doprowadzi do końca sprawę kradzieży?

Dzięki zdecydowanej interwencji Seher udało się zbić temperaturę i pozbyć się drgawek gorączkowych u Yusufa. Decyzją Yamana dziewczyna zamieszkuje w rezydencji, gdzie zajmuje pokoju przygotowany przez İkbal dla swojej siostry — Zuhal. Czy intryga w walce o serce Yamana wpłynie na sytuację wszystkich mieszkańców? Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Turecki serial "Dziedzictwo" (oryg. Emanet) to kolejna produkcja znad Bosforu podbijająca serca fanów w Europie. Wyprodukowany w 2020 roku obraz od pewnego czasu można oglądać również w Polsce. Serial obyczajowy "Dziedzictwo" opowiada historię miłości międzyklasowej oraz wielkiej tragedii, która na zawsze zmienia życie wielu osób.

Reklama

"Dziedzictwo" odc. 13. Czy Zuhal zdobędzie serce Yamana?

W rezydencji zjawia się Zuhal, czyli młodsza siostra İkbal. Postanawia ona zeswatać ją z Yamanem. Zamierza zrobić wszystko, by to właśnie Zuhal zdobyła sympatię chłopca, co otworzy jej drogę do serca jego wujka. Seher informuje siostrzeńca, że zamieszka w rezydencji. Yusuf bardzo się z tego powodu cieszy.

Poszukiwania koleżanki, u której mogłaby znaleźć schronienie, nadal są dla Kiraz bezskutecznie. W ich trakcie cały czas mieszka u Osmana, pomagając mu. Begüm i Kiraz od początku nie przypadają sobie do gustu. Gdy Kiraz odmawia szpiegowania dla Begüm, ta postanawia się jej pozbyć.

"Dziedzictwo" odc. 14. Co wyniknie z konfliktu Begüm i Kiraz?

Seher szybko zyskuje sympatię wszystkich w rezydencji. Nawet Yaman widzi, jak dobrze jej obecność wpływa na Yusufa. Z właściwym sobie chłodem nie przyznaje tego jednak przed nikim. Młodsza siostra İkbal udaje posłuszeństwo, jednak w rzeczywistości marzy o powrocie do swojego ukochanego w Londynie.

Konflikt między Begüm a Kiraz przybiera na sile, gdy Begüm dodaje całą kostkę masła do przygotowywanego przez nią dania. Chciała, by dostał je Osman, który musi unikać tłuszczu, a następnie zwolnił Kiraz. Dziewczyna znajduje jednak wyjście z sytuacji, a ponadto domyśla się, kto jest za to odpowiedzialny. By przekonać Alego do zmiany opiekunki, Begüm wylewa kawę na jego dokumenty, a następnie obwinia o to Kiraz. W jej obronie staje Osman.

W rozmowie telefonicznej Seher przekazuje Selimowi, że mieszka w rezydencji. Nie mają pojęcia, że wszystko słyszy İkbal. Kobieta wydaje swoim ludziom rozkaz sprawdzenia Selima. Yaman obiecuje Yusufowi, że zabierze go na firmowy event, gdzie ten zobaczy prawdziwy okręt. İkbal obmyśla plan, by towarzyszyła im Zuhal.

"Dziedzictwo" odc. 15. Kogo Yaman zabierze ze sobą na imprezę?

Zuhal nie może się doczekać przyjazdu ukochanego, a opieka nad Yusufem coraz bardziej ją męczy. Dodatkowo młodsza siostra İkbal nie widzi żadnego zainteresowania ze strony Yamana. Zbliża się czas eventu firmowego. W obawie o zdrowie Yusufa Seher nie chce zgodzić się na wyjście, jednak jego wuj stawia na swoim. Ali otrzymuje od Frata nagrania z monitoringu. Mężczyźni są ciekawi, czy kamery uchwyciły postać złodziejki. Widząc ekran monitoringu Kiraz oblewa Alego kawą.

Nie wiedząc o podsłuchaniu swojej rozmowy, Seher poleca İkbal restauracje Selima. Kobieta udaje się na miejsce, gdzie opowiada właścicielowi o tym, jak bardzo Seher cierpi w rezydencji. Kiraz zostaje przyłapana przez Alego z torbą, która widoczna była na nagraniach z monitoringu. Opiekunce udaje się jednak jakość z tego wytłumaczyć. İkbal szykuje młodszą siostrę na wieczorne wyjście z Yamanem i Yusufem. Nieoczekiwanie mężczyzna podejmuje decyzję, że do opieki zabierze ze sobą Seher.

"Dziedzictwo" odc. 16. Czy Alemu uda się złapać złodzieja?

Ali zdaje sobie sprawę, kto jest faktycznym zagrożeniem. Yaman, któremu niezwykle mocno zależy na dobru bratanka, nie odstępuje na krok Yusufa i Seher. Mimo dalszego braku zainteresowania ze strony mężczyzny w kierunku Zuhal İkbal nie poddaje się w wysiłkach, by zeswatać tę parę. Zatrzymanie Kiraz jest kwestią czasu. Po tym, jak udało jej się wytłumaczyć Alemu po złapaniu z torbą w ręku, mężczyzna nie jest już w ogóle ufny w jej kierunku. Opiekunka czuje, że nie ma już gdzie uciec od Alego.

"Dziedzictwo" odc. 17. Czy Yaman zginie?

Yaman niespodziewanie popada w wielkie niebezpieczeństwo. Ali cały czas próbuje złapać złodzieja, którego szuka. Wuj Yusufa poznaje powód, dla którego Ali i Firat zabrali go na komisariat. Nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie na niego czeka i cały czas jest zły na Seher. Kiraz musi być bardzo ostrożna podczas powrotu do domu. Ali jest już tylko krok za złodziejem, którego szuka przez cały czas. Życie Yamana jest zagrożone, jednak niespodziewany bohater zdobędzie się na posunięcie ratujące życie mężczyzny.

"Dziedzictwo". Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na antenie TVP 1 od 30 marca. Zajął miejsce innego tureckiego hitu — "Przysięgi". Epizody transmitowane są od poniedziałku do piątku, a premiera 13. odcinka będzie miała miejsce w środę 19 kwietnia o godzinie 16:05. Na antenie TVP 1 nadawane są również powtórki, a 13. odcinek w telewizyjnej "Jedynce" już na drugi dzień, w czwartek 20 kwietnia o godzinie 5:15.

Czytaj również:

"Akacjowa 38": German zostawia żonę tuż po przyjęciu

"Wspaniałe stulecie": Czy Sulejman wybierze Mustafę jako swojego następcę?

"Zakazany owoc": Yildiz otrzymuje ofertę pracy w telewizji. Halit jest wściekły

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: dziedzictwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy