Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz otrzymuje ofertę pracy w telewizji. Halit jest wściekły

„Zakazany owoc” to popularna turecka produkcja, opowiadająca o losach Zeynep i Yildiz. Skomplikowane intrygi, niespodziewane zwroty akcji i wyraziste postacie sprawiają, że kolejne epizody śledzi z zapartym tchem mnóstwo widzów. W najnowszym odcinku Yildiz otrzymuje ofertę pracy, co rozwściecza Halita. Lila i Yigit chcą zaś pogodzić swoich rodziców. W tym celu zapraszają ich na wspólną kolację. Czy rodziny zaakceptują ich powrót do siebie? Co zrobi Yildiz? Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 194 serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to serial turecki, opowiadający o losach dwóch sióstr — Zeynep i Yildiz. Obie poszukują szczęścia, choć inaczej je definiują. Zeynep chciałaby mieć dobrą pracę i szczęśliwą rodzinę, podczas gdy Yildiz chciałaby poznać bogatego mężczyznę, który umożliwiłby jej życie na odpowiednim poziomie. Zbieg okoliczności sprawia, że kobiety otrzymują szansę na lepsze życie. Czy z niej skorzystają? Co wydarzy się w kolejnym odcinku tej tureckiej produkcji? Oto streszczenie i opis odcinka 194 serialu "Zakazany owoc". 

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 194. Streszczenie: Yildiz otrzymuje ofertę pracy. Czy ją przyjmie?

Yildiz chce zatrudnić się w holdingu. Informuje o tym męża na obiedzie, jednak Halit jest przeciwny. Byłego męża odwiedza w firmie Zarrin. Poznaje przy okazji Leylę i już wie, dlaczego Yildiz jest o nią tak zazdrosna.

Zehra, Yildiz i Akin wybierają się do telewizji. Zehra ma tam promować swoją książkę. Zabawne nieporozumienie powoduje, że Yildiz zostaje prezenterką pogody. Dyrektor stacji chce, by nawiązała z nimi stałą współpracę. Młoda kobieta jest zachwycona otrzymaną ofertą pracy. Gdy jednak Halit dowiaduje się o tym wieczorem, jest wściekły. Zabrania Yildiz podejmowania pracy w branży telewizyjnej.

Tymczasem Caner i Emir wpadają na pomysł, by podrywać dziewczyny, wykorzystując do tego małego Halitcana. Proszą Ayse, by pozwoliła im zabrać dziecko do parku. Z kolei Lili i Yigit organizują kolację, na którą zapraszają swoich rodziców.

"Zakazany owoc" odcinek 194. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" to turecki serial, który przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów. Fani mogą śledzić losy ulubionych bohaterów od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Odcinek 194 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany w piątek 7 kwietnia 2023 roku, o godzinie 17:15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Ranczo": Serial wraca na ekrany! Prośby fanów wysłuchane

Powstaną trzy seriale na podstawie kryminałów Camilli Lackberg i Henrika Fexeusa

"Teraz albo nigdy!": Katarzyna Maciąg zabłysnęła dzięki serialowi. Co robi dziś?

Zobacz też: 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama