Teraz albo nigdy!

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 277
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teraz albo nigdy!": Katarzyna Maciąg zabłysnęła dzięki serialowi. Co robi dziś?

Serial "Teraz albo nigdy!" zadebiutował na antenie TVN 15 lat temu i cieszył się sporą popularnością. Choć dziś jest nieco zapomniany, nie sposób nie zauważyć, że okazał się trampoliną do kariery dla wielu gwiazd. Jedną z aktorek, która skorzystała na udziale w produkcji jest Katarzyna Maciąg. Co słychać u pięknej aktorki dziś?

"Teraz albo nigdy!": Tu zaczynały gwiazdy

Był rok 2008, kiedy na antenie TVN pojawił się serial "Teraz albo nigdy!". Produkcja w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki opowiadała o losach dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Co ciekawe, był to pierwszy polski serial, który wysłał bohaterów poza granice Polski! 

- Warto być pierwszym na rynku - podkreślała przed laty  producentka Dorota Chamczyk, twórczyni "Teraz albo nigdy!" - Bo jeśli robi się coś po raz pierwszy, zostaje się zapamiętanym. Sama Madera stała się popularnym kierunkiem wyjazdów Polaków po tym, jak bohaterowie naszego serialu, nawiasem mówiąc w ogóle nieznani sobie wcześniej ludzie, mocno zaprzyjaźnili się tam i stworzyli zgraną paczkę przyjaciół.

Reklama

45-osobowa ekipa “Teraz albo nigdy!" spędziła na portugalskiej Maderze dwa tygodnie. Scenarzysta Radosław Figura już w pierwszym odcinku wysłał tam głównych bohaterów na sylwestra. Powód? Na Maderze w wyjątkowy sposób wita się Nowy Rok. Podobno nigdzie na świecie nie ma drugiego miejsca z takimi fajerwerkami. Poza tym twórcom odpowiadała tamtejsza temperatura i klimat określany mianem wiecznej wiosny.

Serial przypadł widzom do gustu na tyle, że wyemitowano 4 sezony produkcji, czyli 44 odcinki. Widzom spodobała nie tylko fabuła i wycieczki bohaterów, ale i młoda i bardzo zgrana obsada. W serialu pojawiło się wielu aktorów, którzy dziś są gwiazdami, a w 2008 roku stawiali w swojej aktorskiej karierze pierwsze kroki. Do takich osób, oprócz Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Mateusza Damięckiego, zaliczyć należy Katarzynę Maciąg. 

Katarzyna Maciąg: Kariera

Zanim zdecydowała, że aktorstwo jest tym, czemu chce się w pełni poświęcić, Katarzyna Maciąg studiowała na Wydziale Neofilologii w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Szybko zdała sobie jednak sprawę, że jej powołaniem jest stanie na scenie i przed kamerą. Debiutowała w 2007 roku rolą w filmie "Korowód". Potem zagrała jeszcze kilka epizodycznych postaci, aż w 2008 roku trafiła jej się rola, która odmieniła jej karierę. W "Teraz albo nigdy!" wcielała się w Barbarę Jasnyk, pracownicę brukowca "Afera" i przyjaciółkę Marty (Marta Żmuda Trzebiatowska). 

Dzięki serialowi TVN aktorka zyskała popularność i sympatię widzów, co otworzyło jej drzwi do dalszej kariery. Z czasem propozycji zaczęło pojawiać się coraz więcej. Jeszcze w 2009 roku Maciąg zagrała główną rolę w komedii romantycznej "Randka w ciemno", gdzie partnerował jej Borys Szyc. W kolejnych latach mogliśmy ją oglądać w popularnych polskich serialach. "Szpilki na Giewoncie", "Głęboka woda", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki", "Ojciec Mateusz" to tylko kilka z pozycji w jej zawodowym portfolio. Gwiazda dość regularnie pojawia się też na dużym ekranie. Widzowie zapamiętali ją zapewne dzięki występom w takich produkcjach, jak: "Bokser", "Płynące wieżowce", czy "Facet (nie) potrzebny od zaraz". 

Obecnie Katarzyna Maciąg gra w kilku teatrach, a jej głos możemy usłyszeć w... bajkach. Gwiazda spełnia się bowiem również w dubbingu. Już niebawem natomiast zobaczymy ją w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wcieli się w rolę Laury Kowalik. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teraz albo nigdy! | Katarzyna Maciąg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy