Bolivar

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bolivar": odc. 69. Ostatnie spotkanie z generałem

"Bolivar" to kolumbijska telenowela kostiumowa, która pojawiła się w Telewizji Polskiej w połowie czerwca. Długo nie mieliśmy okazji przeżywać wspólnie przygód generała. Nadchodzi czas pożegnań oraz zakończenia serialu. Ostatni odcinek serialu pojawi się w telewizji w ostatnim tygodniu sierpnia. Co czeka nas na zakończenie? Dowiedzmy się, jak potoczą się losy bohaterów ze streszczenia 69. odcinka serialu "Bolivar".

Serial "Bolivar" powstał w 2019 roku i pierwotnie udostępniony został na platformie Netflix. Opowiada historię Simona Bolivara - bohatera, który walczył o wolność Wenezueli oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. W 2022 roku tytułem zainteresowała się Telewizja Polska, która wykupiła prawa do emisji tytułu. Ten krok był bardzo dobrym wyborem - "Bolivar" wciąż przyciąga masę widzów. Co czeka go w ostatnim odcinku przygód? Sprawdźmy streszczenie 69. odcinka serialu "Bolivar".

Reklama

"Bolivar": co wydarzyło się w poprzednich odcinkach?

Bolivar przechodził pewne problemy w związku z Manuelitą. Nie sądził jednak, że w międzyczasie pani Rocha z innymi ludźmi knuje przeciwko niemu spisek. Na szczęście spiskowcom nie udało się osiągnąć sukcesu. Zamach na dyktatora się nie udał, wszyscy zostali schwytani i aresztowani. Jednym z nich był Santander, przez długi czas przyjaciel generała. Załamanie zdradą oraz pogorszony stan zdrowia jest mocno odczuwalny przez Simona Bolivara. Finalnie generał decyduje się złożyć dymisję i wyjechać z kraju.

"Bolivar": odc. 69. Streszczenie oraz opis odcinka

Na koniec swoich przygód Bolivar decyduje się wyjechać jak najdalej z kraju. Nie jest to jednak takie proste, gdyż Kongres krzyżuje mu plany. Manuelita w międzyczasie próbuje załatwić formalności w Bogocie. Chce wyjechać wraz z byłą głową państwa. Niestety ona również natrafia na problemy.

Jonatas chce pomóc Manuelicie oraz Bolivarowi w ich ucieczce z kraju. Chce zastawić pułapkę na wysoko ustawionych urzędników. Do pomocy w realizacji planu ma Marcelę oraz panią Rochę. Oprócz nich niespodziewanie pojawia się Emma Camacho. Kobieta pomaga Manuelicie załatwić ostatnie sprawy. Ukochana generała może dołączyć do jego podróży po świecie.

"Bolivar": odc. 69. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Bolivar" oglądać można codziennie o godzinie 20:35 lub 21:00 na antenie TVP1. Nastąpiły jednak zmiany w ramówce. W niedzielę nie ujrzymy nowego odcinka serialu. W zamian ostatnie dwa odcinki swoją premierę będą miały w poniedziałek, 29 sierpnia. 68. odcinek emitowany zostanie o godzinie 21:05, a 69. natomiast o 22:00. Istnieje również możliwość obejrzenia ostatnich 5 odcinków na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Telewizja Polska zaprezentowała jesienną ramówkę. Tylko jedna nowość

"Zranione ptaki": Melis o mało nie zabija Meryem

"Zakazany owoc": Zeynep chce pogodzić się z Alihanem (odc. 44-48)

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy