Zranione ptaki Yaralı Kuşlar

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Melis o mało nie zabija Meryem

"Zranione ptaki" to serial emitowany w Telewizji Polskiej. Opowiada o losach Meryem oraz jej przybranego brata Omera. Oboje przez przypadek poznają w swoim życiu Leventa, który decyduje się zaopiekować rodziną. Niestety są osoby, którym taki stan rzeczy nie odpowiada. W poprzednich odcinkach Nurgul została uwięziona, a Meryem ponownie jest z Omerem. Co czeka nas w kolejnym tygodniu? Dowiemy się ze streszczenia 111., 112., 113. i 114. odcinka serialu "Zranione ptaki"!

Serial "Zranione ptaki" skupia się na losach Meryem, która zaopiekowała się porzuconym chłopcem - Omerem. Historia opowiada o miłości, poświęceniu i oddaniu. Niestety po poznaniu przez kobietę Leventa, w jej życiu pojawią się również liczne intrygi. Wszystkie te cechy wciąż przyciągają widzów przed ekran. Co czeka Meryem w najnowszych odcinkach? Sprawdźmy w streszczeniu 111., 112., 113. oraz 114. odcinka "Zranionych ptaków".

"Zranione ptaki": odc. 111. Streszczenie i opis odcinka

Meryem kontaktuje się z Ayse. Opowiada kobiecie o wszystkim, co stało się w domu Leventa. Ayse sugeruje jej, że Levent chce się kobiecie oświadczyć. Meryem cieszy taka wizja, lecz nie może sobie jej wyobrazić. Niestety jej rozmowa z Leventem musi poczekać, gdyż musiał pojawić się w biurze. W tym czasie Meryem wzięła się za porządki w saunie. Niestety czaiła się tam na nią Melis. Wepchnęła Meryem do sauny i zatrzasnęła drzwi. Levent wracając z pracy próbuje odnaleźć Meryem.

Reklama

Dogan spotyka się z Oyą. Próbuje stworzyć sojusz z kobietą, by móc zdobyć Ayse. Oya jednak od razu czuje niesmak z rozpoczętej rozmowy. Oburzona kończy spotkanie i wychodzi. Cemil upomina Bedriye. Informuje ją, że jeśli jeszcze raz skrytykuje Ayse, może od razu się wyprowadzić.

"Zranione ptaki": odc. 112. Streszczenie i opis odcinka

Dogan wciąż próbuje dogadać się z Oyą. Chce wyjaśnić jej, że małżeństwo Cemila oraz Ayse to tylko papierologia. W międzyczasie Oya dostaje informacje od Cemila, na kogo ma uważać. Chodzi o Dogana i Tekina. Babcia Bedriye zaprasza dziewczynę na śniadanie, ale Cemil odwołuje wizytę. Ayse jest świadkiem, jak kobieta płacze. Czuje, że stoi pomiędzy ich wielką miłością.

Levent dziwi się nagłym zniknięciem Meryem. Nie wie o tym, że znajduje się ona w saunie, w której temperatura stale się podnosi. Melis odlicza, czekając na śmierć swojej rywalki. Ayse informuje Leventa o tym, gdzie ostatnio widziana była Meryem. Znajduje kobietę nieprzytomną. Bahadir wyczuł tętno. Kobietę od razu zawieziono do szpitala. Gulnaz wydaje się podejrzane wejście Meryem do sauny. Wiedziała, że drzwi od wewnątrz są zepsute.

"Zranione ptaki": odc. 113. Streszczenie oraz opis odcinka

Levent nie może się pogodzić z wypadkiem Meryem. Tekin wyczuwa, że cała sytuacja była sprawką Melis. Grozi kobiecie, że ją zabije. Wszyscy czekają na wyniki operacji kobiety. Na szczęście uraz głowy, którego doznała Meryem nie był groźny. Mimo to kobieta zostaje w szpitalu. Levent prosi lekarza o zgodę na pozostanie z nią. Gdy idzie wypełnić dokumenty, w sali pojawia się Melis. Nie daje za wygraną. Decyduje się odłączyć Meryem od całej aparatury, która podtrzymuje ją przy życiu.

"Zranione ptaki": odc. 114. Streszczenie i opis odcinka

Tekin przyłapuje Melis na gorącym uczynku. Udaje mu się powstrzymać plan kobiety. Celuje do niej z bronią i grozi, że jeśli cokolwiek się stanie z Meryem, Melis również umrze. Po pewnym czasie Meryem się budzi. Widzi przy łóżku Leventa. Śniło jej się, że znów traci jego oraz Omera.

Nagle w szpitalu pojawia się policja. Chce spisać zeznania domowników o wypadku. Melis czuje się spokojna, gdy Meryem wyznaje, że nie widziała sprawcy zdarzenia. Kobieta jest znów w domu.

Asli otrzymuje od Bahadira łańcuszek z aniołkiem. Wyznaje on kobiecie, że docenia jej bycie dobrą i szczerą. Cemil dowiaduje się, że Oya odchodzi z pracy. Ayse wini siebie za zaistniałą sytuację. Uważa, że to jej obecność psuje relacje Cemila.

"Zranione ptaki": odc. 111-114. Kiedy i gdzie oglądać serial

Serial "Zranione ptaki" swoją premierę w Turcji miał w 2019 roku. W Polsce emitowany jest na antenie TVP2. Odcinki oglądać możemy w dniach poniedziałek-piątek o godzinie 18:45. Powtórki udostępniane są dzień po premierze o 13:15 również na TVP2. Dodatkowo udostępnione już odcinki oglądać można również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Disney+ wyprzedził Netfliksa! Od grudnia droższy abonament

"Przysięga": Narin schwytana przez policję. Nie uniknie kary

"Swaci": Ruszyły zdjęcia do nowego komediowego serialu Polsatu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zranione ptaki | Telewizja Polska SA | TVP2 | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy