Wiosenna ramówka Polsatu

Ocena
programu
7,7
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Piotr Stramowski w nowym sezonie serialu. Kogo zagra?

"Przyjaciółki" już od 10 lat przyciągają przed ekrany rzeszę wiernych widzów. Już za kilka tygodni serialowe przyjaciółki znowu zagoszczą na antenie Polsatu. W nowych odcinkach obok ulubienic widzów nie zabraknie nowych twarzy. Do obsady dołączy m.in. Piotr Stramowski.

"Przyjaciółki": Minęło 10 lat od premiery serialu

Serial "Przyjaciółki" zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek. Anka, Inga, Patrycja i Zuza mają za sobą mnóstwo wzlotów, upadków, rozstań, powrotów i trudnych decyzji, jednak los nadal nie odkrył przed nimi wszystkich kart. Przyjaciółki jeszcze nieraz wstrzymają oddech z zachwytu i uronią łzę szczęścia. Będą też musiały się zmierzyć z dramatycznymi sytuacjami, w których nieoceniona okaże się siła kobiecej przyjaźni.

Reklama

Polsat wiosną wyemituje 21. sezon serialu "Przyjaciółki". Na ekranie oprócz Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej widzowie zobaczą nowe twarze. Jak dowiedział się swiatseriali.interia.pl, wśród nich znajdzie się największy amanta polskiego kina, Piotra Stramowski.

Piotr Stramowski w "Przyjaciółkach". Kogo zagra?

Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów wcieli się w serialu w Borysa. Część widzów podejrzewała, że Stramowski będzie nowym adoratorem Ingi. Wiadomo jednak, że aktor zadebiutuje w wątku... Marty, czyli piątej przyjaciółki, w którą wciela się Laura Breszka. W finałowych odcinkach Marta odcięła się od przyjaciółek, bo wstydziła się swojej przeszłości. 

W nowych odcinkach scenarzyści postawią na jej drodze tajemniczego Borysa. Kobieta wpadnie na niego podczas joggingu w parku. Borys jest mężczyzną z dystansem do świata. On również ma swoją przeszłość...  Ich przypadkowe spotkanie w parku zdecydowanie  nie będzie należało do najprzyjemniejsze, ale mężczyzna okaże się niezwykle pomocny.

Poza Piotrem Stramowskim wśród nowych twarzy 21. sezonu znajdą się także Bartosz Opania - w roli Rolewskiego - oraz znana z innego przeboju Polsatu - "Pierwszej miłości" - Ewa Skibińska, jako Karolina, matka Marty.

Piotr Stramowski: Duże zmiany w życiu zawodowym i prywatnym

"Przyjaciółki" to nie jest jedyna produkcja Polsatu, w której będzie można zobaczyć przystojnego aktora. Piotr Stramowski został bowiem jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wystąpi również w serialu "Bracia". Nowa produkcja Polsatu to polska wersja greckiej serii "Tesseries", która przedstawiała losy czterech braci, ich spojrzenie na świat oraz relacje damsko-męskie.

W ostatnich miesiącach o aktorze było bardzo głośno głównie za sprawą zmian w jego życiu prywatnym. Stamowski przez prawie dekadę tworzył związek z Katarzyną Warnke. Aktorska para uchodziła za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Październiku ubiegłego roku małżonkowie wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że nie są już razem. Niespodziewane rozstanie było szokiem dla wielu. Aktor układa sobie już życie u boku nowej partnerki.

"Przyjaciółki": Nowi bohaterowie w 21. sezonie. Kiedy emisja?

Nowe odcinki lubianego serialu widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć w marcu 2023 roku. Produkcja, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie emitowana w czwartki o 21.05 na antenie głównej stacji. Pierwszy odcinek nowej serii trafi na ekrany 3 marca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy