Piotr Stramowski przyłapany na spacerze z nową ukochaną! Kim jest jego partnerka?

Piotr Stramowski od kilku tygodni widywany jest w towarzystwie nowej partnerki. Para nie szczędzi sobie czułości i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Kim jest tajemnicza Natalia, która skradła serce aktora?

Piotr Stramowski znów zakochany

Piotr Stramowski przez blisko dekadę tworzył związek z Katarzyną Warnke. 45-letnia obecnie aktorka i 35-letni aktor poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali", w którym oboje grali główne role.

Para od samego początku unikała niepotrzebnego rozgłosu. Początkowo ukrywali swoją relację, aż w końcu w lipcu 2016 roku sformalizowali związek i wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się razem jednego dziecka. Ich córka przyszła na świat 9 września 2019 roku.

Reklama

W październiku media obiegła jednak informacja o tym, że para zdecydowała się rozstać. Zaledwie miesiąc później okazało się natomiast, że aktor zdążył się już zaangażować w nową relację. Jak donosi Pudelek, Stramowski miał się zauroczyć niejaką Natalią. Kobieta jakiś czas temu przygotowywała scenografię do filmu "Fighter", obecnie zaś pracuje głównie w mediach społecznościowych i zajmuje neuromentoringiem. 

Zgodnie z relacjami portalu, para już kilkukrotnie została przyłapana na spotkaniach w miejscach publicznych. Ostatnio zakochani wybrali się na spacer po Warszawie. Można ich było spotkać na ulicach Ochoty. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy