Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Klara Williams czy Klara Broda? Aktorka to siostrzenica premiera Morawieckiego!

Klara Williams przyciągnęła uwagę internautów w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka ma bardzo znaną rodzinę, jednak nie próbuje wybić się na nazwisku!

Prawdziwe nazwiska gwiazd

W świecie show biznesu nie brakuje gwiazd, które karierę robią pod przybranym imieniem. Coraz częściej jednak klasyczne pseudonimy celebryci zastępują zmianą nazwiska lub imienia. Takie kroki przed rozpoczęciem kariery poczynili między innymi Borys Szyc (który urodził się jako Borys Michalak), Viola Kołakowska (z domu Wioletta Kołek), Violetta Arlak (wcześniej - Zmarlak) czy Olivier Janiak (właściwie Piotr Michał Janiak).

Gwiazdy różnie tłumaczą te decyzje. Niektóre uważają, że ich prawdziwe nazwiska nie pasują do nowego wizerunku albo mogą być obiektem drwin. Inne wolą w ten sposób ukryć swoje pochodzenie i rodzinne koneksje. Tak zrobił chociażby słynny aktor Nicolas Cage (w rzeczywistości - Coppola), który nie chciał, by wpływy wuja, słynnego reżysera Francisa Forda Coppoli, było uważane za nepotyzm.

Reklama

Klara Williams czy Klara Broda?

Do gwiazd, które zmieniły nazwisko, należy też Klara Williams. O 29-letniej absolwentce krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych zrobiło się głośno po tym, jak dostała angaż do serialu "Pierwsza miłość". 

"M jak miłość": Franka zaproponuje Majce pracę!

Ta rola zaowocowała zaś zaproszeniem do udziału w 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. "Światowo" brzmiące nazwisko Williams szybko zwróciło uwagę internautów. Zwłaszcza, że jeszcze jakiś czas temu Klara posługiwała się nazwiskiem... Broda. Okazuje się, że jest córką Jarosława Brody i Anny Morawieckiej, siostry premiera Mateusza Morawieckiego! Jak tłumaczy tę zmianę aktorka?

Młoda gwiazda, która postanowiła sama zapracować na swoje nazwisko i karierę, poważnie podchodzi też do nowych zawodowych wyzwań, w jakie obfituje ten rok:

Klarę w "Twoja twarz brzmi znajomo" możecie oglądać w każdy piątek, począwszy od 10 września, o 20:05. Nie możesz oglądać w piątki? Włącz PolsatGo i obejrzyj, kiedy chcesz!

Renata Dancewicz uwiodła młodszego aktora!

Krzysztof Chamiec był damskim bokserem?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama